Deveyi havutuyla götürenin devesi

dersu

Bilgili Üye
Baktım karşıda melül melül duruyor, Rabbim ne de güzel yaratmış, güzel görsel olur siteye dedim çekiverdim, resmini. Hikayesini falan da öğreneyim altını doldururuz resmin daha hoş olur diye garsona sordum şu adanın adı nedir. Çocuk başladı anlatmaya, şunun adası abi o bazen helikopter, bazende, 6 yatından biriyle gelir diye. Peki dedim kardeşim dahası lazım değil, bize 2 sade kahve, bide hesabı getir gidelim. Bu arada öndeki hörgücün tepesi helikopter pistiymiş.Ekli dosyayı görüntüle 254432

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
16 tane böyle adası olan yahudi Ermeni rum kökenli is insanları var ülkemizde ..Tüm adalardada manastır kilise var restore edilmiş ve içleri anadoluda çıkan gomu define lerle dolu hepsinin listesi isimleri var bende

dersu

Bilgili Üye
Ne desek boş, güzel görsel diyeyim bitsin gitsin.

dersu

Bilgili Üye
Buna yakın başka adacıklar varmı :)
Seyahat sırasında yanıtlayamamıştım, sonra da aklımdan çıkmış, kusura bakmayın. Develer gündeme gelince jeton düştü. Var adacıklar olmaz mı, mağaralarda var. Marmaris in koylarından biri burası.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Seyahat sırasında yanıtlayamamıştım, sonra da aklımdan çıkmış, kusura bakmayın. Develer gündeme gelince jeton düştü. Var adacıklar olmaz mı, mağaralarda var. Marmaris in koylarından biri burası.
Binmedigim devenin horgucunden banane horgucsuz binenler düşünsün:)
Ben cevabını aldım bir of daha çektim
Adacıklar insafsız gel ulan demediler :207: