Deveye benzer kaya ?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İşaret var da çok.eski yaşantı yeri sanırım çok eski işaretler var hiçbir nette vs görmediğim işaret ler var daha önceki konularimda var şeni etiket yapip bı incelersin Ustam Trakyada istrancaya yakın Ustam
Tamam bölge ismi verme oralar zengin bilirim. Enezde çok güzel şeyler bıraktım zamanında.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Argo tabirle bu Traklardan cacık olmaz usta..
10 senedir kazı yapıyorlar. Akropoller, nekropoller vs vs kayda değer hiçbir sey yok.
Onlara inanmadım gittim taradim hakkaten hiçbir şey yok..
Koca koca kurganlar, yığmalar, deniz manzaralı şahane tepelerde konumlar bomboş..
Ganoslarda adım başı yığma , taş obekleri, birine metal bisi koysalar disimi kıracağım.
Son özgür kral Kersepleptes'in tümülüsü açtılar yani başımda. Ondan cıktı üç beş bisiler..
Sözde savasciymislar, at binerlermiş de soygun yaparlarmış.
Bir sürü eşleri olurmuş da adam öldükten sonra kadınlar en çok kimi seviyordu diye tartışır, kim kazanırsa adamin mezarı üzerinde en yakin akrabası tarafından boğazı kesilip adamla beraber gömülürmus de kalan kadınlar icin bu felaketmis vs vs..
Andersenden masallar..
Bu Traklar kurtarmaz beni :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Argo tabirle bu Traklardan cacık olmaz usta..
10 senedir kazı yapıyorlar. Akropoller, nekropoller vs vs kayda değer hiçbir sey yok.
Onlara inanmadım gittim taradim hakkaten hiçbir şey yok..
Koca koca kurganlar, yığmalar, deniz manzaralı şahane tepelerde konumlar bomboş..
Ganoslarda adım başı yığma , taş obekleri, birine metal bisi koysalar disimi kıracağım.
Son özgür kral Kersepleptes'in tümülüsü açtılar yani başımda. Ondan cıktı üç beş bisiler..
Sözde savasciymislar, at binerlermiş de soygun yaparlarmış.
Bir sürü eşleri olurmuş da adam öldükten sonra kadınlar en çok kimi seviyordu diye tartışır, kim kazanırsa adamin mezarı üzerinde en yakin akrabası tarafından boğazı kesilip adamla beraber gömülürmus de kalan kadınlar icin bu felaketmis vs vs..
Andersenden masallar..
Bu Traklar kurtarmaz beni :)
Tamam abi öökelenme sen zaten dedigin gibi anca ok ucu tas palta vs cikiyi ne veriyiim abime yani hangi mevkide arge yapcan ona gore ocagin altini acarim.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Tamam abi öökelenme sen zaten dedigin gibi anca ok ucu tas palta vs cikiyi ne veriyiim abime yani hangi mevkide arge yapcan ona gore ocagin altini acarim.
En zoru, en içerde kalmisi, işareti, emaresi darmadağin olmuş, kus uçmaz kervan geçmez neresi varsa..