Doğalmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İyi bir dedektor ve cubukcu ile oraya gidip zemin, yan duvarlar, tavan elden gecmeli.
Catlakliklara dikkat edin, tahta tokmak ve cubuk ile bosluk bakin. Belki kalan olmustur.
Acilmamis altta, ustte, yanlarda oda, cekmece var mi bakiniz.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Son düzenleme:

Asa1905

Aktif Üye
İslem yaptigimi yada ne buldugumu yada islem yaparken selfi cekmemizi mi istiyorsun. Daha oncede boyle bir yorum yaptiniz. İsrarla devam ediyorsunuz. Siz yetkilisiniz muhtemelen sizinle cikacak bir tartismadan zarar gorecek ben olurum. Ayrica ben cok islem yaptim burdan aldigim bilgilerle geneli boş cikti. Dolu olanda degersizdi. Ama seni yormayalim. Benim Konular siliniyorsa silin. Silinmiyorsa yorumlara kapatin oda olmuyorsa yapacak birsey yok. Zaten daha da konu acmam. Ben burayi sevdigimden konu aciyordum. Guvenilir yer kaliteli yorumlar. Ama vasita degismenin zamani gelmis.

Metalicvoice

Operatör
İslem yaptigimi yada ne buldugumu yada islem yaparken selfi cekmemizi mi istiyorsun. Daha oncede boyle bir yorum yaptiniz. İsrarla devam ediyorsunuz. Siz yetkilisiniz muhtemelen sizinle cikacak bir tartismadan zarar gorecek ben olurum. Ayrica ben cok islem yaptim burdan aldigim bilgilerle geneli boş cikti. Dolu olanda degersizdi. Ama seni yormayalim. Benim Konular siliniyorsa silin. Silinmiyorsa yorumlara kapatin oda olmuyorsa yapacak birsey yok. Zaten daha da konu acmam. Ben burayi sevdigimden konu aciyordum. Guvenilir yer kaliteli yorumlar. Ama vasita degismenin zamani gelmis.
Sen rahat ol usta.
ustamizin sevke getirme stratejisi boyle.
alisirsin zamanla. kizim sana soyluyom gelinim sen isit hesabi.:)
siteyi sevmeye devam hepberaber insallah...

Asa1905

Aktif Üye
Yaptiginiz yorumlardan oturu tesekurler.
Son kez cevapliyim. Eski medeniyet 10 metreye kadar gidiliyor yaklasik 20 kisi rahat sigar. Cumleten hayirli aksamlar. .

Gezenti

Bilgili Üye
Abilerin gulu
Konularindan herhangi birinde diger uyelerin
Fikir yorum kafa yormalarina sayfalarca yurunmesine hurmeten bir tasi bir tasin ustune koydugunuz 5 cm cukur actiginiz anlari islem arge calisma resimlerini sundugunuz zaman goruselim sizler icinde gecerli @Ozanrenasc
@Hookook @Blue. @akıltopağı @BilgiliAnne @Gezenti @samizel @eser34 @Mezarcıııı ve bilumum muhterem arkadaslar
Müfettiş gibisin gece gece canın sıkıldıkça saricak insan ariyon.
Ayni memleketteyiz kacgundur nasil yagmur yagdiginin farkindasin demi. Camurda da enayi degiliz gidio calisalim.
Hem hayirdir maaşimizi ödüyormus gibi tavırlar falan hayirdir abi?
Gir konulara bak 5 cm degil 2 mtlik islemde war. Guzel konusuyon eziyon arada orda burda kizmi tavliyoz diyonda. Alinma guxenme olmasin diyonda. Ayni seyi sendende bekliyoruz.
Benim patronum sen kadar baski yapmiyor guzel abim. Ben seni bursada yasiyor biliyorum. Hawa durumundan sartlarindan haberin vardir. Terbiyesizlik yapmayalim diyoruzda. Bu hareketlerde hos degil. Rahatsiz olunduysa silin abicim. Sanirsin 5 bin tane konu actik sizi oyaladik. Ewde canı sıkılan biri warsa anladigim kadariyla oda sensin.benim tek isim bu degil. Normal is hayatimda war. Bu ne baski bu ne harekket boyle emmi. Yenge hanımdan azari yedin bize mi sariyon?
Ac bak dedigin yerin çoguna baktim. Hemde kendin koymus gibi emin konustugun yerlere.hepsi bos cikti. Bos cikan seyi ne diye gostereyim tekrar sana. Hem diyon farkli yerler gez hicmi.medeniyet yerlesim yok. Geziyoruz soruyoruz yine suclu biz oluyoruz. Gece gece yapma gozunu sewiyim. Yetkinin farkindayiz sknti yok saygimda sonsuz ama bu kadari fazla.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Müfettiş gibisin gece gece canın sıkıldıkça saricak insan ariyon.
Ayni memleketteyiz kacgundur nasil yagmur yagdiginin farkindasin demi. Camurda da enayi degiliz gidio calisalim.
Hem hayirdir maaşimizi ödüyormus gibi tavırlar falan hayirdir abi?
Gir konulara bak 5 cm degil 2 mtlik islemde war. Guzel konusuyon eziyon arada orda burda kizmi tavliyoz diyonda. Alinma guxenme olmasin diyonda. Ayni seyi sendende bekliyoruz.
Benim patronum sen kadar baski yapmiyor guzel abim. Ben seni bursada yasiyor biliyorum. Hawa durumundan sartlarindan haberin vardir. Yada full time pcden kafanı kaldirmadigindan mi bilmiyorsun disarisini. Terbiyesizlik yapmayalim diyoruzda. Bu hareketlerde hos degil. Rahatsiz olunduysa silin abicim. Sanirsin 5 bin tane konu actik sizi oyaladik. Ewde canı sıkılan biri warsa anladigim kadariyla oda sensin.benim tek isim bu degil. Normal is hayatimda war. Bu ne baski bu ne harekket boyle emmi. Yenge hanımdan azari yedin bize mi sariyon?
Ac bak dedigin yerin çoguna baktim. Hemde kendin koymus gibi emin konustugun yerlere.hepsi bos cikti. Bos cikan seyi ne diye gostereyim tekrar sana. Hem diyon farkli yerler gez hicmi.medeniyet yerlesim yok. Geziyoruz soruyoruz yine suclu biz oluyoruz. Gece gece yapma gozunu sewiyim. Site sahibimisin. Yetkinin farkindayiz sknti yok saygimda sonsuz ama bu kadari fazla. Daha dun ne konustuk simdi ne anlatiyon.
Evet anliyorum zor bu isler
Ben site sahibi deilim oda benden rahatsiz olmus heralde konigs nikiyle geldi gitti yazistik ozelden onada aynisini yazdim
Geri vites yok yaani bende
Eyi takilin bakalim

Gezenti

Bilgili Üye
Evet anliyorum zor bu isler
Ben site sahibi deilim oda benden rahatsiz olmus heralde konigs nikiyle geldi gitti yazistik ozelden onada aynisini yazdim
Geri vites yok yaani bende
Eyi takilin bakalim
Emekli degilim 26_27 yasinda insaniz. Ew gecindiriyoruz bu ise bel baglicak degiliz. Eşim hamile her zamanda gidemiyorum onu yalniz birakip. Zaman buldukca cikiyorum. En son attigim konumada dun gidecektim dun bugun heo yagmur yagdi. Bu arada işten cikinca giddicegimide belirtmistim. Gelmis burda sannaa bide hesap veriyoruz abim yapma allah askina. Kimsenin R si gerissi yok. Sıkıntıda yok.
Kendin konu açar paylaşır yorumlarsin boyle giderse abim. Milletin hevesini kiriyorsun.
Eyii. Takilalim bakalim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...