Doğru olan kimde ve nerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

R00T

Profesyonel
Co Admin
Arkadaşlar abiler ustalar . Burada hobidaşız . Tek Söz her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.
Kimi cihazla kimi çubukla kimi ayağı taşa çarptı taşta Ayıya çarptı mağaraya düştü varlığa ulaştı en nihayetinde sebepler zincirine gayreti eklediğimizde Nasip denen faktör devreye giriyor. Çok bilen az bazen az nasiplidir bazende tersidir.
Ben şahsen çubuk yada makina kullanmayı bilmediğimi yorumlarda zaman zaman yazmışımdır. Eğer herkes hakikati görseydi yeryüzünde kafir yada münafık kalmazdı.
Biribirimizi istemeyerek bazı kelimeler ile incitebiliyoruz tabiki istem dışı. Dikkat etmek ve muhabetli olmak bilgiden de sarı sikkelerden de üstündür.
Geçen vakko usta paylaşmış bir adet hatıralık lira bende paylaştım gocunmamda .Ama herkes paylaşacak yada şimdiye kadar elde etti bir adet tek tektekçilikten manasına gelmez.
Uzun sözün kısası sevelim sevilelim bu dünya kimsenin babasının mülkü değildir.
Haaa bide şu var bizler ne edersek edelim kişi inandığı ile haşir neşirdir ve her birey özel ve farklıdır .Herkes aynı yolda yöntemle ilerleyemez ki..

Sharpa

Aktif Üye
....Cikar goster.....
Bu talep sorun olabilir.
Sonuç "şok" olabilir.
Herkesin yaratilisi birbirine benzesede muhakkak farkliliklar oluyor.
Zaten işin varacağı nokta orası olmalı, kendine çubuk ustası diyen biri bunu bilmeli ki, her önüne gelen eline iki tel alıp, şurda şu var burda bu var deyip insanların vaktini emeğini boşuna harcamamalı, doğayı boş çukurlarla bozmamalı. Şok bazan iyidir, insanı kendine getirir.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sadece merakımdan sorduğum bir soru için konuyu arkadaş nerelere taşıdı keşke sormasaydım vallahi billahi pişman oldum ilk defa sitede yazdığım bir cevap için.​

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
O sırrı kesinlikle anlatmaz paylaşmaz sadece ustaya ait paylaşılamaz o bilgi imkanı yok yani.Paylaşırsa o bilgiyi mossad dea cia fbı filan zarar verir ustaya.
Diğer yazdıklarınız bir yanada bu yazdığınız hele hele son cümlelerinizi ciddi olarak yazmadiniz herhalde.

• Beğen
Tepkiler: Efg

Turko

Uzman
Olmamış mesajların çoğu , sarı 8 kırmızı 5 okey e zorluyor herkes yanlız taşları yanlış dizmişsiniz papaz bu akşam birinin elinde kalır demedi demeyin gidişat kötü . Abim vurursa kötü vurur ıstakayı masaya . Bence tatlıya bağlayın kapansın gitsin mevzu.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Usta selamlar hayırlı geceler yazdığım hiç bir mesajda arkadaş için alaycı tavır yoktur.Rica ediyorum böyle çocukluk edip konulardan anlamsızca kaçan konuları farklı yerlere çeken konuları kişiselleştiren arkadaşları anlamsız şekilde savunmayın bence.Edep ve forum kuralları çerçevesinde arkadaşa merak ettiğim soruyu sordum arkadaşta soruma cevap vermek yerine bana soru sordu, sormuş olduğu soruya tekrar forum ve edep kuralları çerçevesinde cevap verdim.Ben ne ikizceleyi tanırım nede aliömeri nede burada kimseyi aşağılama gibi bir tavrım vardır.Açılan konuyu okudum forum kullanıcısı olarak forum kuralları içinde arkadaşa soru sordum ve cevap verdim.Bu arkadaşımız ufak bir şakayı kaldıramıyorsa ( ağrı dağı ve mecnun ) buda benim sorunum değildir forumda forum kuralları dahilinde konuların içinde şakada olur her zamanda oluyor.Madem bu kadar ciddiğiz konularda şaka yapılmayacak sitede bir sürü eski açık konular mevcut şaka makara dolu hertelden sohbet var kapatın onlarıda usta millet muhabbet etmesin birbirlerine şaka yapmasın eski konularda.

Ama ortada bu kadar arkadaşın sinirleneceği hemen yeni konu açıp tüm konularımı silin diyecek bir olay yok.Herkez böyle küserse olmaz bu işler. @BulursamKader25 @Trakyalı81 @Mhmt82 ve diğer aklıma gelmeyen çubuk ustalarının sitede muazzam konuları vermiş oldukları bilgiler var çubuk kullanımı hakkında.Sadece merakımdan sorduğum bir soru için konuyu arkadaş nerelere taşıdı keşke sormasaydım vallahi billahi pişman oldum ilk defa sitede yazdığım bir cevap için.​
[/QUOTE]
......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...