Dönemi hakkında Bilgi istiyorum

Moneyman

Bilgili Üye
Forumdaki tüm arkadaşlarıma selamlar, altta size göstermiş olduğum sikkenin dönemi hakkında Bilgi verirmisiniz? Sahte olmadığından eminim:)

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Forumdaki tüm arkadaşlarıma selamlar, altta size göstermiş olduğum sikkenin dönemi hakkında Bilgi verirmisiniz? Sahte olmadığından eminim:)
we a.s kardaşım
Uzun bir ara oldu gözükmedin herşey yolundadır inş.
Sikkede sarıdan başkasını gözüm seçmiyor dermişim :)

Moneyman

Bilgili Üye
we a.s kardaşım
Uzun bir ara oldu gözükmedin herşey yolundadır inş.
Sikkede sarıdan başkasını gözüm seçmiyor dermişim :)
Üstadım iyiyim hamdolsun:) uğraşıyoruz iş güç işte havalar soğudu malum kabuğumuza çekildik :)

Moneyman

Bilgili Üye
Herakles ve Hera.Orjinal değil.Fantastik ürün.
Orjinal olmadığına nasıl kanaat getirdiniz üstadım fantastik oluşundan mı:) sadece Bilgi amaçlı soruyorum ukelalık yapmak amacım yok yanlış anlaşılmasın, bir de bu sikkeyi detaylı gösteren bir link paylaşırsanız memnum olurum, selamlar saygılar

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Üstadım iyiyim hamdolsun:) uğraşıyoruz iş güç işte havalar soğudu malum kabuğumuza çekildik :)
Allah daim etsin maşallah...
Bizde kabuğa çekildik çekilmesine göz nezlesi bulaştı ? onunla uğraşıyorum.
Hepten kapanmasa barim :) dr damla verdi umarım faidesi olur.
İst hava nispeten iyi anadolu kapalı işaretlerde hep oralarda yaws:)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Orjinal olmadığına nasıl kanaat getirdiniz üstadım fantastik oluşundan mı:) sadece Bilgi amaçlı soruyorum ukelalık yapmak amacım yok yanlış anlaşılmasın, bir de bu sikkeyi detaylı gösteren bir link paylaşırsanız memnum olurum, selamlar saygılar
Literatürde olmayan bir obje kesinlikle sikke değildir paylaştığınız görselde darp işlemi yok metali uygunsuz ve döküm bunun için paylaştığınız görsel turistik eşya kategorisindedir.

Bu yüzden paylaştığınız görsele orjinal sikke dersek diğer orjinal herakles ve hera sikkelerine ayıp olur.Aynı görseli müsait bir zamanımda bulursam konu içinde paylaşırım.Siz orjinal olduğu kanısına nasıl vardınız acaba ?​

Moneyman

Bilgili Üye
Allah daim etsin maşallah...
Bizde kabuğa çekildik çekilmesine göz nezlesi bulaştı ? onunla uğraşıyorum.
Hepten kapanmasa barim :) dr damla verdi umarım faidesi olur.
İst hava nispeten iyi anadolu kapalı işaretlerde hep oralarda yaws:)
Geçmiş olsun ustam, göz nezlesini bilirim uğraştırır durur ama sende vardır onun bitkisel çözümü de eğer damla iyi gelmezse:) işaretler felan yorulduk be ustam:)

Moneyman

Bilgili Üye

Literatürde olmayan bir obje kesinlikle sikke değildir paylaştığınız görselde darp işlemi yok metali uygunsuz ve döküm bunun için paylaştığınız görsel turistik eşya kategorisindedir.

Bu yüzden paylaştığınız görsele orjinal sikke dersek diğer orjinal herakles ve hera sikkelerine ayıp olur.Aynı görseli müsait bir zamanımda bulursam konu içinde paylaşırım.Siz orjinal olduğu kanısına nasıl vardınız acaba ?​
bizzat şahit oldum desem acaba yeterli olur mu:) sikke diye yanlış tabir etmiş olabilirim madalyon da olabilir.Ama orjinal değildir Diyince siz acaba dedim mefta da turistik gezi den mi aldı acaba:) neyse Dursun kenarda zamanı gelince gösteririz yardımlarınız için teşekkür ederim

Cann

Editör
Bayan ve erkek figür var üstünde bronz

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vakko ustama katılıyorum.gerçek değil ve hayali tip