Dönemi hakkında bilgi

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

dexcort

Yeni Üye
Bunun bulunduğu site hangisi nadirmi?

vakko

Üstat.. sizden şöyle bir şey rica ediyorum. 7 coğrafi bölgemizde çıkan ve görsellerle destekleyerek nadir sikkeler hakkında bir başlık açsanız bizlerde bilğilensek..
Merhaba.İstemiş olduğunuz içeriği hazırlamış olsam minimum 50.000 Sikke demektir..

Bilgi depolama ve bu sikkeler için 10 yılımı verdim mesela.Bu sikkeleri yazmaya kalksak muazzam bir zaman gerekli görsel destekli..Hayatımda sadece sikkeler ve eski yazıtlar yok..Aynı zamanda düzenli bir iş sahibiyim.

İkinci bir bakış açısı.Sanal ortamda sadece bu forumda aktif üyeliğim vardır.Eğer bildiğimiz tüm bilgiyi içeriği 1 günde sanal ortama akıtmış olsak bilgimiz buradan dışarı çıkacak x sitelerde fb gruplarında paylaşılıcak veya dolaşıcaktır.( x kişiler Daha önce Burada yapmış olduğum çevirileri buradan kopyalama yapıp x sitelerde ve fb gruplarında kendi işleri gibi paylaşmışlardır)

Yapmış olduğum eski yazıt çevirileri ve sikkeler hakkındaki bilgiler sadece Define Sohbeti sitesine aittir.Burada bulunma amacımız sadece siz güzel insanlara yalansız net bir şekilde bu işin doğrusunu anlatmak, bilgi vermek,gerektiği zaman sizleri uyarmak ve burada dostane bir sohbet ortamı oluşturmaktır.

Ukalalık olarak algılamayın yapmış olduğum çeviri ve paylaşmış olduğum bilgileri , x sitelerde ve fb gruplarında bulamazsınız.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.Alttaki konuya bir göz atarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
?

Son düzenleme:

iskenderking

Member

Merhaba.İstemiş olduğunuz içeriği hazırlamış olsam minimum 50.000 Sikke demektir..

Bilgi depolama ve bu sikkeler için 10 yılımı verdim mesela.Bu sikkeleri yazmaya kalksak muazzam bir zaman gerekli görsel destekli..Hayatımda sadece sikkeler ve eski yazıtlar yok..Aynı zamanda düzenli bir iş sahibiyim.

İkinci bir bakış açısı.Sanal ortamda sadece bu forumda aktif üyeliğim vardır.Eğer bildiğimiz tüm bilgiyi içeriği 1 günde sanal ortama akıtmış olsak bilgimiz buradan dışarı çıkacak x sitelerde fb gruplarında paylaşılıcak veya dolaşıcaktır.( x kişiler Daha önce Burada yapmış olduğum çevirileri buradan kopyalama yapıp x sitelerde ve fb gruplarında kendi işleri gibi paylaşmışlardır)

Yapmış olduğum eski yazıt çevirileri ve sikkeler hakkındaki bilgiler sadece Define Sohbeti sitesine aittir.Burada bulunma amacımız sadece siz güzel insanlara yalansız net bir şekilde bu işin doğrusunu anlatmak, bilgi vermek,gerektiği zaman sizleri uyarmak ve burada dostane bir sohbet ortamı oluşturmaktır.

Ukalalık olarak algılamayın yapmış olduğum çeviri ve paylaşmış olduğum bilgileri google üzerinde, x sitelerde ve fb gruplarında bulamazsınız.

Her paylaşımın altında şahsi imzam vardır.Alıntı değildir.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.Alttaki konuya bir göz atarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
?
Ustam. Haklısın uzun emek bunlar emeğini de takdir ediyorum.
Gerçekten paylaştığın bilgiler her arkeolog da yok.
Fakat ben anlatamadım galiba 50.000 sikke nin hepsini paylaşmayın elbette.. fakat örnek olarak söylüyorum. Antalya'da atıyorum yüz çeşid sikke çıkarsa bunlardan en nadir ve kıymetlisi 5 tanesi ise nadir ve kıymetli olanları görmek için söylemiştim.
Neyse üstat cevabınız için teşekkürler. Sizin gibi üstatların bilğilerine herzaman ihtiyacımız var. İyi paylaşımlar var olasın

vakko

Ustam. Haklısın uzun emek bunlar emeğini de takdir ediyorum.
Gerçekten paylaştığın bilgiler her arkeolog da yok.
Fakat ben anlatamadım galiba 50.000 sikke nin hepsini paylaşmayın elbette.. fakat örnek olarak söylüyorum. Antalya'da atıyorum yüz çeşid sikke çıkarsa bunlardan en nadir ve kıymetlisi 5 tanesi ise nadir ve kıymetli olanları görmek için söylemiştim.
Neyse üstat cevabınız için teşekkürler. Sizin gibi üstatların bilğilerine herzaman ihtiyacımız var. İyi paylaşımlar var olasın
Teşekkürler güzel dilekleriniz için.Şu an osmanlı arşivlerindeki eski şehir isimleri için bir konu açtım..Biraz uzun bir arşiv foruma ekleme bittiği zaman sizin için ve diğer forum kullanıcı arkadaşlarımız için değerli antik sikkeler hakkında bir konu hazırlarım.