Duyun Bu Feryaadi.Varim diyen defineci bir adim one ciksin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben yokum. iki adım geri.
bencede yok ol...niyemi..oraya arkeo gelmis olcmusbicmis 14 mt de kral odasi mezarlari var demis ve bidaa ugramamis..yermiyiz laa biz bunlari.kokusunu alsa arkeolar oraya cokerdi kimseye yaar etmezdi.ikinci secenek baskalari ayni seyi soledi dayidan cikarma karsiligi pesin cok para istediler kapip takla yapcaklarfi dayi fakir veremedi bu iki secenegin disinda bisey varsa soyle hacim

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
bencede yok ol...niyemi..oraya arkeo gelmis olcmusbicmis 14 mt de kral odasi mezarlari var demis ve bidaa ugramamis..yermiyiz laa biz bunlari.kokusunu alsa arkeolar oraya cokerdi kimseye yaar etmezdi.ikinci secenek baskalari ayni seyi soledi dayidan cikarma karsiligi pesin cok para istediler kapip takla yapcaklarfi dayi fakir veremedi bu iki secenegin disinda bisey varsa soyle hacim
Oraya 14 metre diyen arkeoloğun bitirdiği LİSE başta,girdiği LYS sınavı ortada,mezun olduğu ÜNİVERSİTE sonda hepsine selamlar....

Son düzenleme:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Devlet girmiş iş bitmiş.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kralın mezarı var,malzeme var, o var bu var şu var,
Dayıyı gaza getirmiş kim getirmiş ise artık, arkeolog böyle demez.

Mal bulanındır

Kralın mezarı var,malzeme var, o var bu var şu var,
Dayıyı gaza getirmiş kim getirmiş ise artık, arkeolog böyle demez.
Hooop geldin oltaya çinekop...anlat baalim arkeolog bubaa.nasi der bura arkeolar diiniyoz .((nazimiz gecmiyise espri yapmiyak))

Mal bulanındır

Dayı malzeme sondaki sobada.Üstünde ne güzel çay kestane keyfi yapılır.
ustam hadi bu adam ufo goren masum köylű modunda..peki mugladaki emlakciya ne oliyii 500 trilyon dolarlik altin var deyip satamadigi elinde patlayan arazileri yitelemeye calisiyidi...ben O kolpaciya msj yazdim.dedimki ulan vicdansiz tum muglayi altin kaplasan o para etmez ayrica gezegendeki tum parayi madeni altini toplasan gene 500 trilyon dolar etmez.buyuk harflerle cahil kolpaci yazdim bidaha medyaya cikmadi

Mal bulanındır

2020 yilina giris itibari ile elde kalan son koz olan define dolandiriciligi ayyuka cikti.
sebebi 10 kisinin 8 i borclu bunu bilen istismarci taklaci kuntizler gorev basinda.cevrenizi uyarin.50 bin tly buyuyle tilsimla tursu bidonunda altin yaratilmaz