Elimden geldigi kadariyla L Cubuk buyrun????

kadirkadir

Engellendi
Mineral elemek icin zeolit...bentonit...ve biraz akil tuz var...Aslinda el kundaklarinada miknatis dusunuyorum..N tarafi temas edecek sekilde ama tabi once denemeler yapmak lazim..
kardeşim merhaba çubuğuna eklediğin zeolit...bentonit...ve akil tuz un ne işe yarayacak söyleyeyim sende ona göre hareket et
çubuğuna eklediğin bu maddeler çubuğun kütle frekansına etki eder manyetiğe dokunmaz etkisi ise şu olacakdır
araziye çıktığın zaman örnek 3 gr ağırlığındaki bir minerali görmeyecek 4 gr lık bir minerale anında yapışacak sen o zaman içindeki tuz miktarını ve diğer madelere diyelim 1 er gr daha ekledin artırdın bu sefer 4 gr mı görmez ama 5 gr lık taş parçasına kaçar yani kısacası sadece kütlesel değere minik bir dokunuş yapıyorsun

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Yönetici arkadaşlarımız kadirkadir ustanın neden engelendiğini açıklamanız mümkünmü. Gördüğüm kadarıyla bilimsel alanda çubuk üzerinde ciddi anlamda Arge çalışmaları yapan bir arkadaş.
Özel bir nedeni yoksa bilmek isteriz.

ragıp

Uzman
Yönetici arkadaşlarımız kadirkadir ustanın neden engelendiğini açıklamanız mümkünmü. Gördüğüm kadarıyla bilimsel alanda çubuk üzerinde ciddi anlamda Arge çalışmaları yapan bir arkadaş.
Özel bir nedeni yoksa bilmek isteriz.
ustam, çubuk ile ilgili ne bilmek istiyorsan
bizlere de sorabilirsin
aklına takılan nedir?

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
ustam, çubuk ile ilgili ne bilmek istiyorsan
bizlere de sorabilirsin
aklına takılan nedir?
Ragıp ustam benim merak etiğim kadirkadir ustanın engelenmiş olması. Sebebi özel değil ise duymak isterdim. Bazen bilgisine inanıp güvendiğimiz kimi insanların zamanla farklı uğraşlar içinde olduğunu görüyoruz. Acaba böyle bir durumu yaşandı diye düşünmemek elde değil.
Ayrıca çubuk ile alakalı bilmek İstediklerimiz sağolsun ustalarımız paylaşmışlar ve paylaşmaya devam ediyorlar.