En Kolay Mineral Eleme Yontemi- Cubukcularin Dikkatine-Cok Onemli

GERMO

Engellendi
Bulunduğum yerde takip ediyorum, 10 ölümden 7 si kanserden,

ustam sen demiyormuydun, kanserli doğup kanserle ölüyoruz diye, bize normal ölüm yok ustam, doğudan batıya, kuzeyden güneye bu güzelim ülkede Türk Olmak müslüman yaşamak sucumuz.

bak demedi deme.bu dert seni kanser edecek.çareside yok yokk.yokk.anla ne demek istediğimi.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kuzu cevirelim dicem simdi .biri ben vejeteryanim diyip konuyu baska boyutlara cekicek orta yol bulup turkiyenin merkezinde bir yayla bulup yaz şenliği duzenliyelim :)

kabakburgiba

Operatör
Kuzu cevirelim dicem simdi .biri ben vejeteryanim diyip konuyu baska boyutlara cekicek orta yol bulup turkiyenin merkezinde bir yayla bulup yaz şenliği duzenliyelim :)
ALLAAAHHH yaşadıkk.amma olur oooohhh.ustam bizim buralarda ne istersen var.yeri ben belirlerim.gerisi onuda düşünürüz.vallaha iyi olur.zaten bura angara ve istanbulun ortası.tamam arkadaşlar kuzular mayhem ustamdan.zamanı bir hafta önceden belirleyelim.olur bu iş.

GERMO

Engellendi
@mayhem Ustam onada tere roka maydanoz alırız, ustam inanki sosyal olmayı severim, bakiyorum bir çogumuz düşe kalka bu günlere gelmişiz, yilda 1 veya 2 defa milleti bir yerde toplar, hem ziyaret hem ticaret misali bilgiler dokulur memleket dayanışma görürdü, hakkımızda hayırlı işler ameller nasip etsin rabbim.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
kabakburgiba ustam mayhem ustadan ses çıkmadığına, o da bugün yarın kaybolur, aman Aman istemiyoruz, ekmeğe Salça sürüp içine bir kaç kök taze soğan öf öf öf kuzu neki.
ALLAAAHHH yaşadıkk.amma olur oooohhh.ustam bizim buralarda ne istersen var.yeri ben belirlerim.gerisi onuda düşünürüz.vallaha iyi olur.zaten bura angara ve istanbulun ortası.tamam arkadaşlar kuzular mayhem ustamdan.zamanı bir hafta önceden belirleyelim.olur bu iş.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Öncelikle Selamun aleyküm ustalar sorucağım soru mineral ile alakalı olduğu için hazırda olan konunun altında sorup yeni bi konu açmayı tercih etmedim, sorum şudur. İşaretli bi alanda oda ölçülerine uygun bir yapı çıkardınız derinliği aldınız, toprağı havalandırdınız v.s hala çubuk kendini bozmuyor 2.85 derinlik var her 30 cm. Bi çubukla bakım yapıyonuz çubuklar aynı yerden boşluk işaretini başlatıyor taaki 2.80 geldiniz bu esnada doğal kaya kırdınız peşine ( Kisli ) sert toprak geldi bu böyle devam ediyor, üstten inildiği için herangi bi emareye yakalanılmadı 2.80 üstüne bide şiş salındı 80 cm. Totelde 3.60 oldu ölçüler hala 3×3 stabil. Sorum şu eğer minerale yakalandıysak dışarı atılan kisli toprağa tutulan çubuk neden işaret vermiyor ? Çubuk kisli toprağın mineraline yakalandıysa boşluk işaretini atılan toprağada vermesi gerekmezmi ? Bu hususta hiçbi tecrübemiz yok Aklımdaki bu deli sorulara yanıt bulup rotayı yeniden çizmem gerek ustalar :)Çubuk aynı tepkisine devam ediyor Tecrübe sahibi abiler kardeşler mineral mağduru ustalar konuya katılım yapıp katkıda bulunursa memnun olurum. GERMO abi Apollon01 ustam mhmt82 ustam Aliömer ustam Mirkut ustam Turko ustam poseidon2023 ustam kabakburgiba ustam ve şuan ismi hatırıma gelmiyen diğer ustalarım

Son düzenleme:

sandalci14

Operatör
pirinç çubuklarım var acemiyim ne gibi ve nerelerde çalışma tavsiye edersiniz..

poseidon2023

Uzman
her cubuk konusunda sıkılmadan yazdım yazarım cubuk ile toprak altında yapının boşlugu nasıl olursa olsun tespit edersin ve metel olarakta altın gümüş bakır kurşun sıtandar metaller bakılır tespit edilir

cubukla derinlik ölcüyoruz ölçülür diyenler var ve yapılıyor ama
(HİÇ BİR ZAMAN TUTMAZ ) bunuda bilin bu şekilde yaşıyacagınız göreceneniz öyle anlıyacagınız başka türlü dinlenmiyor

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
her cubuk konusunda sıkılmadan yazdım yazarım cubuk ile toprak altında yapının boşlugu nasıl olursa olsun tespit edersin ve metel olarakta altın gümüş bakır kurşun sıtandar metaller bakılır tespit edilir

cubukla derinlik ölcüyoruz ölçülür diyenler var ve yapılıyor ama
(HİÇ BİR ZAMAN TUTMAZ ) bunuda bilin bu şekilde yaşıyacagınız göreceneniz öyle anlıyacagınız başka türlü dinlenmiyor
Ustam tutmaz diyosunuz eyvallah. Peki ne kadar şaşar ? Bununla ilgili bi tecrübeniz varmı ? Varsa paylaşırsanız memnun olurum

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
poseidon2023 peki sence ölçümdeki sapma nasıl olur.aşağıdada yukarıdamı olur.yani standartmı sapar yoksa kafasına göremi olur..bide özelden bir fikir alışverişi yapıcam mümkünse.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Öncelikle Selamun aleyküm ustalar sorucağım soru mineral ile alakalı olduğu için hazırda olan konunun altında sorup yeni bi konu açmayı tercih etmedim, sorum şudur. İşaretli bi alanda oda ölçülerine uygun bir yapı çıkardınız derinliği aldınız, toprağı havalandırdınız v.s hala çubuk kendini bozmuyor 2.85 derinlik var her 30 cm. Bi çubukla bakım yapıyonuz çubuklar aynı yerden boşluk işaretini başlatıyor taaki 2.80 geldiniz bu esnada doğal kaya kırdınız peşine ( Kisli ) sert toprak geldi bu böyle devam ediyor, üstten inildiği için herangi bi emareye yakalanılmadı 2.80 üstüne bide şiş salındı 80 cm. Totelde 3.60 oldu ölçüler hala 3×3 stabil. Sorum şu eğer minerale yakalandıysak dışarı atılan kisli toprağa tutulan çubuk neden işaret vermiyor ? Çubuk kisli toprağın mineraline yakalandıysa boşluk işaretini atılan toprağada vermesi gerekmezmi ? Bu hususta hiçbi tecrübemiz yok Aklımdaki bu deli sorulara yanıt bulup rotayı yeniden çizmem gerek ustalar :)Çubuk aynı tepkisine devam ediyor Tecrübe sahibi abiler kardeşler mineral mağduru ustalar konuya katılım yapıp katkıda bulunursa memnun olurum. GERMO abi Apollon01 ustam mehmet82 ustam Aliömer ustam Mirkut ustam Turko ustam poseidon2023 ustam kabakburgiba ustam ve şuan ismi hatırıma gelmiyen diğer ustalarım
Gönül_Eri ustam giriş nerden baktınız mı ? Önemli bence nerden girmeye çalıştınız? Tabii ki mineral ise çıkan toprağa da gitmesi lazım çubukların, bende diyorum ki derinlik konusu çubuk la tutmuyor, en iyi yöntem katmanlara bakarak aşağı indikçe doğru yere mi gidiyoruz demeniz lazım. Kolay gelsin