Eser hakkında bilgi alabilir miyim

Eyüp2707

Member
Merhaba ustalarım bu eser hakkında bilgi almak istiyorum vakko ustam özellikle sizin yorumlarınız değerli benim için tarihi zamanı ne oldugu konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Eyüp2707

Member
Android telefondan anlamayan birisi çıkardı rica etti bilgi almak için paylaştık

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Merhaba ustalarım bu eser hakkında bilgi almak istiyorum vakko ustam özellikle sizin yorumlarınız değerli benim için tarihi zamanı ne oldugu konusunda yardımcı olursanız sevinirim
yeni sahte ürün usta hayali kurgu ortadaki kelle sicilya sirakusa arethousa ait.Diğeride hayali ,isa ile greek mitolojisi yanyana ne alaka.İtimat etmeyiniz.

Eyüp2707

Member
topraktan sen çıkarmadıysan yada çıkış anında yanlarında değilsen bulaşma derim onun haricinde amacın bilgi almak ise @vakko @ıYı @Turko ustalarım seni fazlasıyla aydınlatacaktır
Çok teşekkür ederim ilginize bunu çıkaran abi güvenilir bir abimiz ama benim amacım sadece tarihi dönemi konusunda bilgi sahibi olmak

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yine Sallamasyon saçma sapan bir kompozisyon kurgulaması beyin yakacaklarını sanan iran veya balkan destekli fakeciler.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
günümüz yapım sahte malzeme.
çıkaran abiye de kızmamak lazım.
ona oraya gönderip çıkattıran da olabilir.
belkide kalıntı olan bölgeye biri yıllar önce bu sahte malzemeyi attı.sonra android kullanmayı bilmeyen abimiz buldu da olabilir.
olasılı çok.
topraktan her çıkan orjinal olacak diye bir durum yok.adam yemini billah eder topraktan çıkardım filan yerden buldum diye.doğruda söyler..ama benim anlamadığım bu işlerle uğrasan neden öğrenmiyor.zor bişey değil sahte orjinal olduğunu anlamak.
ayrı konu
daha önce hiç açılmamış lahitlerden yada mezarlardan bile sahte malzeme çıkıyor.dönem sahtesi tabi.bunlarda değerli oluyor.ama alıcılarda sahte deyip etketliyor.