Evde Bulunan Muska

Club15

Yeni Üye
Merhaba Değerli Arkadaşlar Cümleten Hayırlı Geceler...

Benim Sizlere Sormak ve Yardımlarınızı Almak İstediğim Bir Konu Var.
Yardımcı Olacak Abilerimden ve Gardaşlarımdan Şimdiden ALLAH Razı Olsun.

7 seneye Yakındır Aynı Evde Oturmaktayım Bu gün Evin Mutfak Dolaplarını Değiştirirken
Dolap ve Tavan Betonu Arasından Bir Kağıt Düştü tavanla dolabın arası bir parmağın ucunun anca gireceği kadar küçük.
Yazılan Kağıdın Bir Tarafı Sadece kirden Leke Olduğuna Kanaat Getirdiğimden Dolayı
Ve Kağıdın Halen Temiz Olmasından Koyulduğu Yere Uzun Zaman Önce Yerleştirildiğini Sanmıyorum
Kağıdı Açıp Baktığımda Muska Olduğuna Kanaat Getirdiğim Kötü Niyetle Yazıldığını Düşündüğüm Muska ile Karşılaştım.
DefineSohbeti Sitesi Üyelerinin Samimiyetine Güvendiğimden Dolayı Burada Sizinle Paylaşmak İstedim.
İçeriği ve . ne Niyetle . ne Hakkında Olduğu. Yapılış Nedenini Anlayacak Yada Tercüme Edecek Abilerim ve Gardaşlarımın Yardımlarını Bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 279139Ekli dosyayı görüntüle 279140Ekli dosyayı görüntüle 279141Ekli dosyayı görüntüle 279142

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli Kardesim,
Ne yazdigi cok onemli degil.
Siz ne yapacaksiniz? Onemli olan bu.
1-
Benim size acizane tavsiyem şu:
Bu muskayi alin,
Ayakalti olmayan bir yere,
30 cm.derinlikte bir cukur acin.
Muskaya bu cukura birakin.
Fatiha, 3 ihlas, felak ve nas surelerini bir litre kadar suya okuyup muskanin uzerine dokun.
Cikan topragi da cukura doldurun.
2-
Bu muskayi kim yazdirdi? Bunu dusunur ve pesine duserseniz hayatinizin kararacagini unutmayiniz. Bunun pesine dusmeyin. Dusunmeyin, zira zanla hareket edip cok yanliş kararlar verirsiniz. Bu muskayi yaptiran kesinlikle "akliniza gelen kisi" değil.
3-
Su haliyle bu muska vesilesiyle size bir zarar dokunmayacak biiznillah.

Basiniza gelen Hicbir olayi bu muskaya baglamayin. Muska yapildi boyle oldu derseniz; muskanin gayesi tahakkuk etmeye baslamis demektir. En onemli nokta bu yazdigim hususdur.

4-
Kafana takma. Hic aklina getirme. Hayatin bu muskadan once nasilsa, hic degismesun ayni sekilde devam et.

sandalci14

Operatör
ustam muskayı okusak bile ne amaçla yazıldığını anlamak zor çünkü bir sürü karma dua eyt ve şifrelerden yayaylanırık.geçmişe dönük ''kim ne amaçla koydu ''araştırması yapılabilir. genelde karıkoca arası açma,evin huzurunu bozma veya daha zararlı bişeyler için bu kadar yalın olmaz. ben birkaç çeşidini yazayım;- muhabbet için.hayvanların bol süt vermesi yavrulaması için. baş diş ağrıları için,karınca ve haşerat gelmesini engellemek için,çocukların korkmaması için.aha birçok çeşidi var..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba Değerli Arkadaşlar Cümleten Hayırlı Geceler...

Benim Sizlere Sormak ve Yardımlarınızı Almak İstediğim Bir Konu Var.
Yardımcı Olacak Abilerimden ve Gardaşlarımdan Şimdiden ALLAH Razı Olsun.

7 seneye Yakındır Aynı Evde Oturmaktayım Bu gün Evin Mutfak Dolaplarını Değiştirirken
Dolap ve Tavan Betonu Arasından Bir Kağıt Düştü tavanla dolabın arası bir parmağın ucunun anca gireceği kadar küçük.
Yazılan Kağıdın Bir Tarafı Sadece kirden Leke Olduğuna Kanaat Getirdiğimden Dolayı
Ve Kağıdın Halen Temiz Olmasından Koyulduğu Yere Uzun Zaman Önce Yerleştirildiğini Sanmıyorum
Kağıdı Açıp Baktığımda Muska Olduğuna Kanaat Getirdiğim Kötü Niyetle Yazıldığını Düşündüğüm Muska ile Karşılaştım.
DefineSohbeti Sitesi Üyelerinin Samimiyetine Güvendiğimden Dolayı Burada Sizinle Paylaşmak İstedim.
İçeriği ve . ne Niyetle . ne Hakkında Olduğu. Yapılış Nedenini Anlayacak Yada Tercüme Edecek Abilerim ve Gardaşlarımın Yardımlarını Bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 279139Ekli dosyayı görüntüle 279140Ekli dosyayı görüntüle 279141Ekli dosyayı görüntüle 279142
.
@Club15 Ustam konunu takib ediyomusun ? Gelince haber edersin