Eve giren jandarma 33 metrelik tünelle karşılaştı

The Thing

C*
Süper Moderatör

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, evinin bahçesinde izinsiz kazı yaptığı tespit edilen vatandaş suçüstü yakalandı. Yapılan incelemede evin bahçesinde 2 metre çapında 33 metre derinliğinde tünel bulundu.

Çomaklı Mahallesi'nde bir ihbarı değerlendiren Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Bozova Karakol Komutanlığı ekipleri, M.A. isimli şahsın evinin bahçesinde bulunan baraka içerisinde izinsiz kazı yaptığını belirledi.
Antalya KOM Şube Müdürlüğü, Bozova Jandarma Karakol Komutanlığı ve Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ekiplerince şahsın evinde ve bahçesinde yapılan arama neticesinde, bahçe içerisinde bulunan barakada 2 metre çapında 33 metre derinliğinde tünel kazdığı tespit edildi. Evde yapılan aramada kazı yapmada kullanılan 2 adet kürek, 3 adet kazma, 2 adet balyoz, 50 metre elektrik kablosu, 1 adet hilti ucu ve 2 adet baret ele geçirildi. M.A. isimli şüpheli ifadesinin alınmasının ardından Korkuteli Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

(IHA)

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, evinin bahçesinde izinsiz kazı yaptığı tespit edilen vatandaş suçüstü yakalandı. Yapılan incelemede evin bahçesinde 2 metre çapında 33 metre derinliğinde tünel bulundu.

Çomaklı Mahallesi'nde bir ihbarı değerlendiren Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Bozova Karakol Komutanlığı ekipleri, M.A. isimli şahsın evinin bahçesinde bulunan baraka içerisinde izinsiz kazı yaptığını belirledi.
Antalya KOM Şube Müdürlüğü, Bozova Jandarma Karakol Komutanlığı ve Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı JASAT ekiplerince şahsın evinde ve bahçesinde yapılan arama neticesinde, bahçe içerisinde bulunan barakada 2 metre çapında 33 metre derinliğinde tünel kazdığı tespit edildi. Evde yapılan aramada kazı yapmada kullanılan 2 adet kürek, 3 adet kazma, 2 adet balyoz, 50 metre elektrik kablosu, 1 adet hilti ucu ve 2 adet baret ele geçirildi. M.A. isimli şüpheli ifadesinin alınmasının ardından Korkuteli Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

(IHA)

nerde bizim ebucomputer ????

dogoz3

Member
Ah bu ispitçiler ahh. ah bu çekemeyen haset insanlar ahh. Adamın evinin içindeki, barakanın içindeki, tüneli kim nasıl bulup bassın yahu.

sandalci14

Operatör
sakıncası neki acaba haber sitesinin ismi geçincemi sorun oluyor,öyleyse sitenin ismini vermeden yayınlayınız

The Thing

C*
Süper Moderatör
Admin, define ile ilgili haberleri paylaşmamam konusunda bir kaç kez beni ikaz edince haberleri paylaşmayı bıraktım.

Kalın sağlıcakla.
Günde 8-10 tane bu ve bunun gibi haberlerle alakalı girmeyin diye uyarılmıştık diye hatırlıyorum.
Seninle alakalı bir durum değildi haliyle.

Ebu Computer

Bilgili Üye
Günde 8-10 haber için değil define ile ilgili haberleri paylaşmamam konusunda uyarıldım.

Bana gelen mesajı sizlerle paylaşmak isterdim ama mesajı ben mi sildim yönetim mi sildi bilmiyorum.

Bana söylenen alıntı yaptığım haber sitelerinin izinsiz alıntı nedeni ile şikayetçi olabileceği.

Ama gördüğünüz gibi ben yapmasam da forumda define ile ilgili haberler paylaşılmaya devam ediliyor.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Günde 8-10 haber için değil define ile ilgili haberleri paylaşmamam konusunda uyarıldım.

Bana gelen mesajı sizlerle paylaşmak isterdim ama mesajı ben mi sildim yönetim mi sildi bilmiyorum.

Bana söylenen alıntı yaptığım haber sitelerinin izinsiz alıntı nedeni ile şikayetçi olabileceği.

Ama gördüğünüz gibi ben yapmasam da forumda define ile ilgili haberler paylaşılmaya devam ediliyor.
Merhaba uzun süredir gözler seni arar oldu
Bu konuda samimiyim ...

Sen paylaşmasan bir başkası paylaşacak bir şekilde nihayetinde haberi

Onlarca eşkıya paylaşımı
Ve bilgilendirme paylaşımları oluyor
Madem öyle onlarida paylaşmayalım

Eyer böyle bir uyarı aldıysan
Bence uyarıyı yapan yanlış yapmış
Bu her kim olursa olsun

Msjlari site güncelleme oldu
Sadece sizin deyil herkesin özeli boşaldı
Teknik ve gerekli bir sorundu
Sitenin acısından hayırlı olması dileğiyle

Sizden tek ricam bu haberlerde
Yapılan paylaşımlar kadar ŞART
Bu haberlerde paylasilacakkki
Insanlar bu haberlerden kendine pay çıkararak
Ona gore daha temkinli olması gerek ...
Bu konuda sitenin Tek admini aktif adminastoru
Koray Kor unda izni olabileceğinin düşüncesindeyim
Eyer yoksada mazereti merak söz konusudur
NEDEN ?

The Thing

C*
Süper Moderatör
Arada bir milleti ayıktırmak lazım paylaşılmaya devam edilecek haliyle,
Benim senin konunla alakalı hatırladığım bu ve bu gibi haberleri günde hemen hemen 3-5 yada 5-10 kez vermendi,
bununla alakalı yazılmış olanları hatırmalan lazım, yanlış anlama sözüm sana değil ama o şekilde bir kaç cümle kuruldu sende bıraktın, (siteyide bıraktın anladığım kadarıyla) ki; bu kimsenin istemeyeceği bir şeydi.
Bu ve bu gibi haberler her halukarda milleti bunalıma sokmayacak şekilde, tabiri caiz ise kulağına kar suyu kaçıracak şekilde yayınlanmaya devam edecektir, yasak falanda söz konusu değil.