Fotoğraf Nasil Yüklenir..? Fotografli Define İsaretleri Bölümüne..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sadece cep telefondan girdigim icin beceremedim. İsi bilen bir kardasimiz,
Fotograf yuklemeyi adim adim fotograflayarak anlatirsa buyuk bir hayr/iyilik yapmis olur.

Konu acilinca bunu sileyim.
O konuyu sabit konulara alayim.
Yeni gelen olur ve nasil resim yukleniyor diye sorarsa bu konunun linkini vererek yardimci olmus oluruz inşallah.
Allah cc razi olsun.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili ustam allah razı olsun yol gösterdiğin için . Lakin sizin dediklerinizi aynen yaptım yine olmadı. Üstteki küçük ikona tıklıyorum rengi dönüşüyor sonra dosya ekleye tıklıyorum resmi ekliyorum loadlıyor fakat resmin altındaki jpk ve numaraların üstüne ince bir çizgi geliyor ve resimler açılmıyor nedendir acaba
undefined

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sevgili ustam allah razı olsun yol gösterdiğin için . Lakin sizin dediklerinizi aynen yaptım yine olmadı. Üstteki küçük ikona tıklıyorum rengi dönüşüyor sonra dosya ekleye tıklıyorum resmi ekliyorum loadlıyor fakat resmin altındaki jpk ve numaraların üstüne ince bir çizgi geliyor ve resimler açılmıyor nedendir acaba
undefined
Eger foto eklemede sorun yasiyorsaniz, ustamin bahsettigi yolu deneyin fakat en son dosya ekle butonu yerine cevap yaz butonuna basin.

Not: Foto eklediginizde altta iki secenek cikacak ve size eklediginiz fotonun hangi boyutta yayinlanmasini soracak siz boyutu secin ama 1 kez secin. Sonra cevap yaz butonuna basin.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili ustam sizin söylediklerinizi ve bulursam kader ustamızın dediklerini aynen yapıyorum lakin olmuyor. dosya ekle işini bitirip resmi loadlıyor lakin ondan sonra (jpg ve numaralar üstüne) ince siyah bir çizgi geliyor . Yinede cevap yaz bölümüne tıklıyorum lakin ortada resim yok . Acaba nerede hata yapıyorumundefined
undefined
undefined

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sorun işletim sisteminizde olabilir mi diye düşünüyorum, pc'niz tüm fotoları jpg yada png formatında görüyor mü?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili ustam zaten bende fotolarda daki farklılığı yeni görüyorum. Mesela ben define yolu sitesine crome ile giriyorum . crome ile indirdiğim fotlarda jpg. yazmıyor sadece numaralar var o sitede raha resim yüklüyorum. Lakin define sohbeti sitesine xp kullandığım için girişi ancak firefox ile yapıyorum ve bu kullandığım tarayıcıda sitede resim kaydedince jpg olarak gözüküyor ve bu jpg yazan resimleri bir türlü konulara yüklüyemiyorum ne yapabilirim

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bence bu durumu SS yapın ve bir resim yükleme sitesine yükleyip linkini buraya atın birde öyle görelim.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yok ustam gözüken bir fotoğraf yok.