Garibin köyü.

erydgn

Aktif Üye
tamamı değil ustam.çeşme ıldır alaçatl ve germiyan mevkileri bütün akrabai tahlükatım buralarda her zaman bekleriz ustam.
Ildır a balık tutmaya çok gelirdik. Alaçatıda 1 sene kaldım. Çatladıkapı da stand tutmuştum fakat güzel iş yapamadık. Tanır mısın çatladıkapı sahiplerini

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ildır a balık tutmaya çok gelirdik. Alaçatıda 1 sene kaldım. Çatladıkapı da stand tutmuştum fakat güzel iş yapamadık. Tanır mısın çatladıkapı sahiplerini
hayır tanımam ama ismi duydum.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
maşallah çok güzel yahu

• Beğen
Tepkiler: epy

erydgn

Aktif Üye
Ustam özellikle Alaçatı'ya tatile gelebilmek için kesin gömü falan bulmamız lazım :) 2014 falandı sene ben ordayken o zamanlar bile herşey çok pahalıydı. Zaten herkesin dilindeydi ne zaman İstanbulllular girdi Alaçatı bitti.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam özellikle Alaçatı'ya tatile gelebilmek için kesin gömü falan bulmamız lazım :) 2014 falandı sene ben ordayken o zamanlar bile herşey çok pahalıydı. Zaten herkesin dilindeydi ne zaman İstanbulllular girdi Alaçatı bitti.
unutma ama alaçatıyı da alaçatı yapan istanbullular. yazın orası onların kışın bizim. geçen gün 9 mt kare gelen afedersiniz bir merkep damı 1 milyon 200 bine satıldı.parayı bulup şaşıran bazı yerlerini satan köylüler parayı bitirince şimdi sattılkları evde hizmetli olarak çalışıyor.ah dünyam ah.

Son düzenleme: