Garibin köyü.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Her şeyin canlısı var ustam.gece sahil koylarındaki eğlence yerlerinde sarhoş çıtırların gideceği yere bulamadıklar taksi adına nazlarıda çekilmiyor.arabanmı var derdin var.al çek kenara uğraş arabayla.hele biraz kaslı kuvvetliysen arabanın işi çabuk biter.
Pek sarmadı bana bu araba işleri :D

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çiftlik köydedeki fly inn personelinin taşıma iş bendeydi. beach yemek müzik şezlong bedavaydı. ayrıca 5 yıldız radisson blu da yazın 300 kişinin 5 yıl personel taşıma sorumlusu olarak zaten bittim.şimdi inan o günleri özlüyorum.şansın açık olsun.

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
çiftlik köydedeki fly inn personelinin taşıma iş bendeydi. beach yemek müzik şezlong bedavaydı. ayrıca radisson blu da yazın 300 kişinin 5 yıl personel taşıma sorumlusu olarak zaten bittim.şimdi inan o günleri özlüyorum.şansın açık olsun.
Aga sen yaşlanmassın :)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
sağda dalyana giderken tepedeki telle çevrili yerimi söylüyorsunuz.
Hem o abi bide onun karşısında var yarım kalan çökmüş köşede kalıyor tam sağa dönüş toprak bir yol var. Bir tanıdığım kapıya kadar indi kapının üstünde aslan figürü var.Tam kapıda aldılar vatandaşı? Hala rüyasında o aslan figürlerini görüyor ?

erydgn

Aktif Üye
Tabi istanbullular herşeyin fiyatını yükseltti alaçatıda bak ne güzel diyorsun 9mt yer 1.2 milyon satıldı. Zaten o büyük değirmenden çarşıya doğru giden yol komple ahırmış milyonlara satılmış hepnzamanında şimdi her yer butik otel cafe

• Beğen
Tepkiler: epy

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tabi istanbullular herşeyin fiyatını yükseltti alaçatıda bak ne güzel diyorsun 9mt yer 1.2 milyon satıldı. Zaten o büyük değirmenden çarşıya doğru giden yol komple ahırmış milyonlara satılmış hepnzamanında şimdi her yer butik otel cafe
Parayı kazanan tabiki istanbullu yatırımcılar.talep için milyon dolarlar boşa yatırılmıyor.bunu yaratmak için yapılan görsel görünüm zaten yerini bulacaktır. iş paradır.yatırım dönüşü para kasada demektir. sadece yaz sezonu üç aylık olsada para bir yılın kazancl olarak kat kat cepte olacaktır.görünen fiatlarda bunu göstermiyormu.döngü böyle gidiyor.yörenin doğal çevre güzelliği zaten bunu destekliyor.bazı yerli halkın ileri gelenleri kendi arazilerine yapmış oldukları çekiçi butik oteller haricindeki beş yıldızlı lüks otellerin daha da görsel ve hizmet çekiçiliği ayrıca kıyı evleri ayrıca insanların popülerizime özlemi ve bende oradaydım veb paylaşımları insanların durdurulmaz gösteriş arzuları parayı istemeden getiriyor. arada bizlerinde payımıza düşen arazi satışlarına bereket versin diyoruz.bu gelişim ve görsellik olmasaydı yatırımlar yapılmasaydı yüzlerce insana iş kapısı kapanmış olacaktı.ayrıca sörf merkezi dünya markası adına pilot bölge olup yabancıların tercih sebebidir. afedersiniz bu yatırımlar yapılmayıp merkep damlarında yine merkepler yatardı. merkepe altın semer vursan yine aynı merkep misali.görüntü ve reklam adına kendini vep te lanse edenler orada para ve pulsuz da oluşu mekan sahiplerinin zaten sorunları değil.dolaylı yoldan istemeden de olsa mekan sahiplerine bilmeyerek oluşan bu devasa kalabalık buraya geliş teşviğinin başlıca sebebidir.işin kötü tarafı kalabalık ve trafik adına yazın ilçeye girişi zorluğu en önemli sorundur.yapılabilecek alt yapı ve çevre düzenlemeleri rahatlığın az da olsa sebebi olacaktır. doğayı seviyorum dolayısıyla yinede çeşme diyorum.tüm kardeşlerimi bu güzelliklere davet ediyorum.

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@epy ustam bende çubuklarımla gelsem olur mu? gerçekten harikaher şey maaşallah memleketimizin her köşesi başka güzel tarih çok zengin burda selam ve saygılarımla ustam benim

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@epy ustam bende çubuklarımla gelsem olur mu? gerçekten harikaher şey maaşallah memleketimizin her köşesi başka güzel tarih çok zengin burda selam ve saygılarımla ustam benim
çubukla gelsen buranın taşı toprağı zaten altın sayılır.makina şaşırıp sana her yeri gösterip sizi yormasın.

Mushap

Editör
Memleketimin her yeri ayrı güzel burasıda maşaallah çok güzel ama maalesef kirleten yine biziz minicik bir düzeltme türkiyenin en batısı bura değil :)