Garibin köyü.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubukla gelsen buranın taşı toprağı zaten altın sayılır.makina şaşırıp sana her yeri gösterip sizi yormasın.
ben çubuklarıma güveniyorum @epy ustam, doğrudur her şeye gidebilir çubuk ama gittiği yerde ne var, neden buraya gitti çubuk, detaylandırmak bizim işimiz, sadece derinlik hariç tespitlerim güzeldir ustam,

• Beğen
Tepkiler: epy

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ustam bu ölü hali herhalde yani kış sezonu, yaz sezonu gelince ne olur düşünemiyorum.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Memleketimin her yeri ayrı güzel burasıda maşaallah çok güzel ama maalesef kirleten yine biziz minicik bir düzeltme türkiyenin en batısı bura değil :)
Tam batı olarak harita gösterimi burası diyor.hatta izmirin en batısında karaburun ilçesindeki kömür burnu haritada bunu destekler.kuzedeki Edirne Çanakkalenin denize uzantısı Kırklarelininin kuźey batı duruşu ve daha güneydeki Datca Bodrum yarımada uzantıları güneye biraz daha yakın oluşu Çeşmeyi yanlız bırakıyor. Türkiye haritasını önünüze alıp sol ve yukarıdan dörde bölün.sonra ara yönleri gösterir anlamda tam ortadan yine bu sefer X şekliyle bölün.yani harita sekize bölünmüş olarak tüm yön ve ara yönlerin nerelerdeki illeri gösterdiği ortaya çıkacaktır.sizce en batı neresi.ayrıca bu güzelliklere beğeni attığınız için teşekkür ediyorum.mushap ustam.tezinize tezat oluşturmak haddime düşmez ayrıca sizlere yorumlarınızda inançlarınız ve savunduklarınız adına büyük saygı ve sevgi duyuyorum.Tek olan yaradana emanet olun. saygılar kardeşime.

Son düzenleme:

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@vakko ustam attığınız yeni fotolarla daha iyi görüntü ve çeşmemizin reklamı adına sizlere ayrıca teşekkür borçluyum.sağolasınız.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam bu ölü hali herhalde yani kış sezonu, yaz sezonu gelince ne olur düşünemiyorum.
Şubat ve ağustos aylarına ait görseller ustam.Sezonda iğne atsan düşmez yere.Keyif yapmak istiyorsan mart,nisan, ağustos ve eylül ayları.Diğer aylarda aşırı bir kalabalık beni boğuyor.Kalabalığı seven diğer ayları tercih edebilir.

Sezonunda sezoncular gelir.Yine aynı şekilde izmirin yarısı çeşme ve alaçatıya gelir özellikle haftasonu.İstanbul ve diğer illerden gelenleride ekleyin.Muazzam bir kalabalık oluyor.Artı Gemilerle yunandan gelenler olur.Zenginleri ferrari ile gelir marinada bir kahve içer akşam geri döner.Çoğu tarihi eser kovalar.İlginçtir çeşmede çoğu arsanın sahibi yunan ve ermeni vatandaşlarıdır.
İşletme için kiralık verilmiş arsalar muazzam konumlarda oteller yapılmış üstüne mesela işletmeci türk.

Sezon başladığı zaman alaçatı gişeler ve çeşme gişeler @epy ustamızın dediği gibi yazın aşırı bir yoğun trafik olur otobanda başlıyor yoğunluk.İzmirden çeşmeye adım adım gidiliyor bazen.

Mushap

Editör
Tam batı olarak harita gösterimi burası diyor.hatta izmirin en batısında karaburun ilçesindeki kömür burnu haritada bunu destekler.kuzedeki Edirne Çanakkalenin denize uzantısı Kırklarelininin kuźey batı duruşu ve daha güneydeki Datca Bodrum yarımada uzantıları güneye biraz daha yakın oluşu Çeşmeyi yanlız bırakıyor. Türkiye haritasını önünüze alıp sol ve yukarıdan dörde bölün.sonra ara yönleri gösterir anlamda tam ortadan yine bu sefer X şekliyle bölün.yani harita sekize bölünmüş olarak tüm yön ve ara yönlerin nerelerdeki illeri gösterdiği ortaya çıkacaktır.sizce en batı neresi.ayrıca bu güzelliklere beğeni attığınız için teşekkür ediyorum.mushap ustam.tezinize tezat oluşturmak haddime düşmez ayrıca sizlere yorumlarınızda inançlarınız ve savunduklarınız adına büyük saygı ve sevgi duyuyorum.Tek olan yaradana emanet olun. saygılar kardeşime.
Değerli ustam saygı ve sevgimiz karşılıklı çok şükür en batı olan yerimiz gökçeada dır.karadan 1 saat 30 dakika gemi seyahati ile ulaşabilirsiniz .yolunuz düşersede haber edin :) orada bulunursam hoş sohpetinizden faydalanmaktadır isterim.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli ustam saygı ve sevgimiz karşılıklı çok şükür en batı olan yerimiz gökçeada dır.karadan 1 saat 30 dakika gemi seyahati ile ulaşabilirsiniz .yolunuz düşersede haber edin :) orada bulunursam hoş sohpetinizden faydalanmaktadır isterim.
saygılar ustama.