gelin beraber tumulus gezelim..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Anladım ustam her yerde olabilir yani bir kriteri yok, peki tümülüsü ele veren en büyük etken nedir usta yani adamlar 2 bin yıl önce yaptığı tümülüsü günümüzde normal tepecik, tepe görünümünü almıştır tüm tepelere gpr da tutamayacağımıza göre ustam varmıdır bir açığı bu abilerin, çok sordum hakkını helal et ustam
Genel ozellikleri...cografyaya aykiri duzluk yeŕlerde olur icli kofte gibi gorunur giris tespiti zordur oyuzden acelesi olan cengaverler tarafinca dirrek paletli kato jcb ile mabaadina duhuul edilir
Zordur aşktir sevdadir yakininda isen O seni çeker zaten aramana gerek yok sende bulasma arama sorma heder olma

Garip_sk

Aktif Üye
Genel ozellikleri...cografyaya aykiri duzluk yeŕlerde olur icli kofte gibi gorunur giris tespiti zordur oyuzden acelesi olan cengaverler tarafinca dirrek paletli kato jcb ile mabaadina duhuul edilir
Zordur aşktir sevdadir yakininda isen O seni çeker zaten aramana gerek yok sende bulasma arama sorma heder olma
Sağol ustam güzel bilgilerin için,sormamın nedeni benim bulunduğum bölgede daha doğrusu gideceğim bölgede 8 10 tane eski köy var belki bu abilerden birini görürsem diye bilgide pek olmayınca sordum, çli köfteyi görürsem resimlerini atarim nereden hüpletmek gerek yardımcı olursun ustam? son bir soru ustam neyle tespit yapmak sağlıklı olur

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sağol ustam güzel bilgilerin için,sormamın nedeni benim bulunduğum bölgede daha doğrusu gideceğim bölgede 8 10 tane eski köy var belki bu abilerden birini görürsem diye bilgide pek olmayınca sordum, çli köfteyi görürsem resimlerini atarim nereden hüpletmek gerek yardımcı olursun ustam? son bir soru ustam neyle tespit yapmak sağlıklı olur
Pipetle .....

Garip_sk

Aktif Üye
Bende bu net cevabima cok guldum
Kusura bakma hacim kimseyi riske atamam
Daha ufak seylerle idare et.
Mekaanina gidince gorselli konu ac herturlu yururuz
Estağfurullah ustam kusurluk bir durum yok, güzel cevaptı epey güldüm Allah ta sizi güldürsün, anladığım kadarıyla tuzaklı falan oluyor galiba bunlar,resimlerini atarım ustam şu korona belası bir bitsin Allahın izniyle yurtdışı çıkışları açılsın gidicem bol resim atarım ustam sadece bu iş için gidiyorum ya nasip artık tekrar teşekkür ederim güzel bilgilerin için ustam