Geliştirme, yeni yöntem

Selâmun aleyküm Değerli Ustalarım.
L çubuklar ile gelinen son aşama ve yeni yöntemler hakkında değerli ustalarimiz yorum ,bilgi, ve son tecrübelerini paylaşsalar olmaz mi, buyuk ustalarimiz sustuğu icin kimsede heyecan kalmamış ya hu ... elbette çok değerli bilgileri paylaşan ustalarimiz var, Allah ebeden Razı olsun. Ama hemen hergün siteye giriyorum, Siz değerli Ustalarımdan azminizi ve gayretimizi artıracak yeni bilgiler istirham ediyoruz. ... hadi buyrun.
mesela birkaç baslik
1. mineral elemede son durum nedir.
2. metal tesbitinde ....
3. boşluk tesbitinde....
4. derinlik ölçümün de...
5. sahte sinyal ve zihin kontrolünden kurtulma da enson gelişme ve tecrübeler hangi aşamadadır ???
vs.
Haydi Kardeşlerim, abilerim, Ustalarim.
yeni Ustalar yetiştirin ki , arkanızda dua ve rahmet çeşmeleri aksın daima. Selam ve dua ile inşaallah.

Efendi51

Bilgili Üye
@Her can ölümü tadacaktır güzel bir konu açmışsınız, çubuk işi deryadır, anlatmakla olmaz, bitmez, herkes ilk aşamada evet destek gerekir ancak, herkes kendine göre kendi doğrularının bulacak, çokk test yaparak, araştırma geliştirme yaparak olacak bu da bu site de ustalar gereken her şeyi yazmış, çizmiş denemiş sonucu paylaşmışlar, @BulursamKader25 , @YaralıYüz , @Aliömer ustalarımızın bir konusu var sitede ordaki test alanı mutlaka uygulamalı yapılmalı sonra araziye çıkıp devamlı test yapılmalı, araştırma yapılmalı, 2018 ekim ayında çubuklara başladım elimden hala düşürmüyorum, yeni öğrendiğim keşfettiklerim oluyor, inan buna da şaşırmıyor değilim, mineral eleme de en iyi yöntem neodyum mıknatıslardır, çubuk konusunda çok deneyimim oldu ama derinlik konusu hariç her konuda desteğe hazırım yardım isteyen olursa linki atayım sizde okuyun baştan sona olmaz sa

Çubuk Eğitimi 1nci Kur @YaralıYüz @BulursamKader25

burda çubuk konusu en ince şekilde anlatılmıştır, emeği geçen ustalardan Allah ebeden razı olsun,

Eyvallah güzel gardaşım, verdiğiniz cevaptan ve yorumdan bile kat etmiş olduğunuz mesafeyi anlayabiliyorum. bahsettiğiniz ustalarımızın belki de bütün yazılarını defalarca okudum, emin olunuz herşeyden ziyade, Ustalarımızın azim, Sabır, Alçak gönüllü, ve fedakar gayretleri gibi insanı erdem ve meziyetlerine hayran kaldım, Allah sizden de , onlardan da razı olsun.insaallah. bende yaklasik bir yil oldu çubuk denemeleri yapiyorum, fakat sanirim daha çok yol kat etmem gerek, ve dogrusu onca uğrasa ragmen bir arpa boyu yol almis degilim, sanirim kendi beceriksizligim. ?, Ama inşaallah gayret ve azimle devam edecegim. Ustalarımızın onca fedakarliklarini okuyunca, yorulmaktan,inanmaktan bile utanıyorum.
Allaha emanet olunuz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Verdigim bir ornek var:
Yuzme kitabi okuyarak yuzme ogrenemezsiniz. Amma yuzme ile alakali cok sey ogrenmiş olursunuz.
Cubuk da boyledir.
Teferruati yazilarimda belirttim zaten.
Siz bana dua edin de romanin sarı sikkelerine kisa zamanda kavuşayim. :))
Gerisi kolay, cok proje var kafamda.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hey Maşaallah, @Mal bulanındır Ustam sen hoş gelmişsin , yahu özledik vallahi ,yönetimde sitemvari çattık biraz, ?. Kefaret olsun, iyisiniz inşaallah.
Saol ustam hosbulduk
Sana bi tiyo veriyiim
Bu isi kavramak anlamak istiyiisen
Once duz saf yalin bakir cubukla kimsenin gormedigi arazide ozellikle bozuk cografi sekilli altinda magaralar olan tepelerde az ruzgarli gunlerde 1 ay aralikli en az 50 kere deli gibi elinde cubukla kollarini bukup dirsekten gogus hizasinda tutarak deli gibi bilincsiz deli gibi dolanacaksin surekli karsiya bakacaksin cubuga deil
cubugu goreceksin O seni gormeyecek zihninde hareket etsin sevdasi olmayacak
Nerde nasil sekle girdigini nevarda neye gore dondugunu idrak edip not alacaksin
Senin bildigin yuzeye yakin magaralarin ustunde cubukla gezip sinirini cercevesini cizmeye basladigin an kalfa olmusun demektir.gel bidaha konusuruz ozaman..
Cubukla bosluk tespit etmeye calis ogren hicbirzaman metal kiymetli maden bulmaya calisma
boslugu bulan acan adam zaten icinde metal altin gumus bronz olan mezar mahsen bulmus demektir mantikli akilli sabirli ol 3 ayda isin olur bisonaki asaman princ ve sualti kaynak eletrodundan yapilan cubuk olacak

Verdigim bir ornek var:
Yuzme kitabi okuyarak yuzme ogrenemezsiniz. Amma yuzme ile alakali cok sey ogrenmiş olursunuz.
Cubuk da boyledir.
Teferruati yazilarimda belirttim zaten.
Siz bana dua edin de romanin sarı sikkelerine kisa zamanda kavuşayim. :))
Gerisi kolay, cok proje var kafamda.
İnşallah Ustam, Rabbim sizi her türlü tehlikeden korusun, bizde sabırla bekleyeceğiz inşaallah