Gerçek Yaşanmış bir olay...

volkeyno

Yeni Üye
Konu aslında güzel ama bana kalırsada konu yanlış yere kaymış. Kanıtlamak için yok şu kişi yok ergenliğe girmemiş çocuk hasta insan. Ne yani burda söylediklerinin ispatı için kişiler üzerinemi bunları yapacaksın. yazık değilmi o insanlara sen bir şeyler kanıtlayacaksın diye o insanlara bu korkuyu bu hissiyatı yaşatacaksın.

Kusura bakma böyle teklifleri bile yapman soru işartleri. Senin kendi mesajında yazmışın hocada olsa hüddamcıda olsa para almaz şov yapmaz ama sen burda şov peşindesin. Kristof hocamda diyorki bana bişi olmaz. Doğru diyor çnkü imanı sağlam olan bir kull her zorluğun üstesinden gelir. Şu dünyada kim ne derse desin en üstün varlık biziz. Allahım bizi kötü amllerden korusun.

Blackjest

Member
Bunları okuyan kim olsa seni o musallat olunanların seni kendilerine yakın bulup vesveyi hayat suyu gibi ihtiyac duymanı sağladıklarını düşünür. Zaten hırs uğruna akıl baliğ olmayan sabileri bu çirkin işe bulaştırmandan acık. Belliki ya bu iş gercekten basına geldi kurtulmak için bircok kişiyle muhatap oldun(duymak istediklerin, yada hayran kaldığın) onların vehametine kapılıp ifritide cinnileride gözünde cok büyüttün, yada bu işle uğrasıp kendi reklamını gizliden vermen. Ama şunu bil yanlış yoldasın. İki görüntü görmeyle diğer insanları sakın bayağı, sıradan, hor görme, vehamete kapılma, huzur islamda. Vesselam.

zorluefe

Aktif Üye
@Kristof34

Değerli Yorumunuz için Gerçekten çok teşekkür ederim ama şunu özellikle yazmak istiyorum..

Bu konu hakkında çok geniş araştırma ve kendimce bilgiye sahibim Küle basmak çiş yapmak abdesti yokmuş gibi şeyler.. bunlar bana göre tamamen bir uydurma eski zamana binayen.. neden diyecekseniz...

Kur'an-ı Kerim, Peygamber Efendimize Cebrail adlı melek aracılığı ile indirilmiştir. İlk vahiy geldiği zaman Peygamberimiz (s.a.s.) 40 yaşında idi. peygamberimize vahiy yoluyla gelmiştir. Vahiy: Allah tarafından doğrudan doğruya veya elçi vasıtasıyla Peygamberlere bildirilen ve kesinlik ifade eden bilgidir. Vahyin çeşitleri vardır. Allah bu vahiy yollarından biri ile sözünü peygamberlerine duyurmuştur. Daha öncesine gidelim ?...

Başlayalım. Kur'an-ı Kerim` inmeden önce en fazla 80 90 yıl öncesi yada 200 yıl öncesini hiç kimsenin tahmin bile edebilme olasılığı yoktur ?

peki o zamanlarda bu tür büyüler tılsımlar yapıldığında en fazla 2 gün içinde tuttuğunu bileniniz varmı ? yok

hadi onuda geçelim https://www.youtube.com/watch?v=K69cAueni4U bu video da gayet güzel etkileyici bir şekilde türkce konusuyor sanırım cinler de 201x yıllara ayak uydurmuş ve Speak turkish felan öğrenmiş "neden Kur'an-ı Kerim den ayet okumuyor" ? Cunki izliyen ve izleten kişileri etkı alanında kalmasını sağlıyor halbuki kendısı ün yapacak para kazanacak... keriz cok sonucunda ona göre ama...<<<<

hadi bunuda bir tarafa bırakalım siz diyorsunuz kendinizce Hüddam ın ne olduğunu daha türkiyeyi bırakın 2015 yılındaki bugüne kadar yetişmiş yetiştirilmiş hiç bir hoca bunu bilmıyor bılemıyor ve anca diyeceği şu oluyor kıtaplardan okudugum kadarı ile hüddam şunu bunu yapmak gerektiren şeyler gibi sallamasyon devam etmek de üstlerine yok.

Bunuda geçtim... Adamın tekine cin musallat oluyor benimkis çok güclü alınamıyor.. diğerine başka cin musallat oluyor kafir oluyor hristiyan oluyor.. cok iç acıcı gelıyor insanı cezbediyor size göre ama durum böyle değil ben burda sorsam bir cin nasıl müslüman olarak gelıyor diye bana Net cevap verebılecek kişiler varmıdır bılemem ama yinede ben size yazayım.. eski hüddam yapan kişiler zamanında cinler ve cinnia lara çeşitli işler yaptırılırdı koruma gözleme gözletme ve uyutmama gibi bu hüddam ın ılk 10 basamağından sadece 1.ci basamağı idi bunu yapmak icin öncelikle bir kuyu yada toprak altında inşaa edilen oda gibi yerlerde çağrı yapılırdı peki cağrısı nasıldı ?
Kur'an-ı Kerim daha inmemişti ama ??? ** *** ** ******* diye çağrı yapılırdı ve eğitime başlanırdı önce göze gelmesi sonra konusması ve daha sonra onu elde tutmak icin gerekenlerin yapılması yanı konu böyle uzar gider.. kısa ve öz olarak şunu sizlere yazayım tanıdığım kişiye kendımı bıle feda edebılırım sizin ofilm sahnelerınde gormus oldugunuz nesnelerı titretmek sallamak bu nedirki adam evı sallıyor evi onun icin derin araştırmak herseyden once cok iyidir..

Dipnot: Cinler Yakılamaz yakamazsınız hiç bir hoca bunu yapamaz ama hapis edebilir. bunu bizzat hüddamcı kişiden öğrendim Saygılar ve sevgılerle her türlü eleştiri ve yoruma açığım
dostum hüddam hakkında bilgilerinin tamamını doğru bulmuyorum;

nedir hüddam? kuran ayetlerinin her birinini 70 bekçisi vardır, şu an isimleri tam aklımda değil kaynak kullanmadan yazmaktayım bağışlayın, bu bekçilerden birinin dualar ile insanın hizmetine giren bekçiye hüddam denir,

bunun için 40 gün otuç tutulur ve her an dua ile geçirilir ve bu kırk gün içinde hiç bir şekilde cilsel ilişki yasaktır, duaya başlandığında bu bekçilerin hemen haberi olur ve beklemeye başlarlar bırakır vaz geçersin diye baktılarki bırakmadan devam ediyorsun, bu kez gelip korkuturlar seni vaz geçirmeye çalışırlar veya gelmiş gibi görünüp duanı yarıda bırakmanı sağlamaya çalışırlar nitekim bunu deneyen insanların %90-95 i bu şekilde vaz geçmiştir yada geldiğine inanıp duanı bırakmanı istemiştir, bu bekçiler içerisinden en kuvvetlileri ayetel kürsi,fatiha, ve... bulunanlardır, onlar ki ışık hızının 10 katı kadar hızlı ve cinlerin en kuvvetli şah olanlardan 40 kat üstündürler,,

bunlar 4 ana gurupta hizmet ederler ya bilgi verirler ya göze görünürler ya kulağa her şeyi duyurmaya yada imana gelirler imana gelenler ki sen namazda dua ederken yanlış okusan hemen yüksek sesle okuyarak senin yanlış okumana bile müsade etmezle ve düzeltirler, hizmet ettikleri kişiye ölene kadar beddua ve buuz da ederler çünki kalpleri kırıktı kuranda ayet beklemek gibi allah için yapılan bir vazifelerinden sizin yüzünden alınmışlardır ve tekrar dönemeyeceklerdir,fakat okuduğunuz ve okumakta olduğunuz ayetler hatrına zarar vermezler,, alimeler arasında da her daim tartışılmaktadır hüddam cinmidir,melekmidir diye ? bunun adını koymak haddime değil ama kannatim melektir,

dua dışında da insana gelebildikleri görülmüştür dededen babadan toruna geçmesi gibi lakin bunlar dua ile çağırılan değilde hakkaniyetli iman eden insanlara her daim okumakta olduğu duaların bekçilerinin o kişiye memnuniyetlerini göstermek için veyan allah tarafından salih ammeli insanlara gelebilmektedir,

dua ile çağırılmalarına peygamber efendimiz hiç sıcak bakmamış ve uzak durulmasını tavsiye etmiştir, hüddamı olan birinin dediklerini yabana atmayın asla ve asla velevki bir gün bir hüddam arkadaşınız olursa değerini kıymetini iyi bilin o size hizmet ederken siz onu hizmetçi görmeyin allahın misafiri görün onu evinizin baş köşesinde ağırlayın o ki kuranın ayetlerinin bekçiliği yapmış bir muhafız melektir,o size hizmet ederken sizde ona hizmet etmekten geri durmayın (tapmayın) hüddam ki sizden memnun olur sizin için allaha el açar dua ederse sizin için allahım sen bu kulundan razı ol derse kişisel kanaatim rabbimde onun duasını geri çevirmez diye düşünüyorum, siz onun aracılığı ile dua etmeyin siz allahın kulu olarak hz.Muhammed sav.in ümmeti olarak el açın rabbim geri çevirmeyecektir,

birtek süleyman peygambere cinleri,suyu ateşi ve her şeyi kullanması yönünde yaradandan yetki verilmiştir,

abdül kadir geylani hazretlerinin emrini dileğinin yerine getirdikleri ve cinlerin geylani hazretlerinden çok korktuklarrı söylenir,,

aylarca yazsam yorulmadan yazarım bu konuda umarım biraz ufkunuza birşeyler katar bu yazdıklarım,,

not:ben ne hocayım nede erenim, sıradan bir insanım sürekli araştıran ve okuyan

westsilwer

Member
hadi kisilerin ismini gizli tutuyorsun anladıkta koyun kasabanın ismini niye saklıyorsun icinde biseyinmi var....Cevabını ben veriyim : İyi sallamıssın yalanı...

ÖMER HATTAB

Editör
Arkadaşlar bu ne ya başka konumu yok
hepimiz cin lenecez:) alim Allah
bir deli bir kuyuya taş atmış kırk akkıllı çıkarmaya çalısıyor
bırakın safsatalarıyla oyalansın.yok yakılmazmış yok üç kişiden başka kimse çıkaramazmış,normalini iki tehdit iki ayetle Allahın izniyle çocuklar bile çıkarır,
yeterki ihlas olsun Allah cc güvenilsin.

hanan

Member
bütün cinlerinizi bütün hüddamcılarınızı bütün şeyhlerinizi toplayın bir yaprağı sadece bir yaprağı hareket ettirin de görelim. o pis karanlık iç dünyanızı vesveselerle dolu ruhunuzu bu sayfalara taşıyıp bilgi almak için bu siteye giren insanların kafasını karıştırmayın. hiç bir özelliğiniz hiç bir gücünüz yok zavallı aciz bir insandan başka bir şey değilsiniz. şeytanın oyuncağı olmuş beyinsizlersiniz. (site yönetimi bu yazdıklarımdan dolayı beni engelleyecekse varsın engellesin )

Darkmountain

Yeni Üye
bütün cinlerinizi bütün hüddamcılarınızı bütün şeyhlerinizi toplayın bir yaprağı sadece bir yaprağı hareket ettirin de görelim. o pis karanlık iç dünyanızı vesveselerle dolu ruhunuzu bu sayfalara taşıyıp bilgi almak için bu siteye giren insanların kafasını karıştırmayın. düştüğünüz b k çukurunda kendiniz debelenin. hiç bir özelliğiniz hiç bir gücünüz yok zavallı aciz bir insandan başka bir şey değilsiniz. şeytanın oyuncağı olmuş beyinsizlersiniz. (site yönetimi bu yazdıklarımdan dolayı beni engelleyecekse varsın engellesin )

Arkadaşım burda çok genel konuşmussun, elbetteki Yüce Allah'ın(c.c) izni olmadan yaprak bile kıpırdamaz, tepkin konuyu açan arkadaşa ise tamam baş üstüne ancak konunun tamamını okudun mu bilmiyorum konu çok farklı yerlere gitmiş ustalar gereken yorumları yapmışlar. ama konunun tamamındaki yazanlara suçlayarak konuştuysan helallik istemende fayda var.
Yazdıklarımı lütfen yanlış anlama sende hakkını bana helal et,yanlış anlama olmasın diye yazmak istedim.

hanan

Member
Konunun tamamını okudum tepkim tüm yazanlara değil tabiki. Konunun tamamını okuduysanız tepkimin kimlere olduğu gayet açık diye düşünüyorum. Selametle kal

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Konunun tamamını okudum tepkim tüm yazanlara değil tabiki. Konunun tamamını okuduysanız tepkimin kimlere olduğu gayet açık diye düşünüyorum. Selametle kal
bu 4 senelik konu ayni tarihte inci sozluktede islenmis tabiki bir somut reel cikarim yapilamamis
ancak ard niyetli olmayan kisilere.dogaustu varliklarin ilismesi ve mevzunun tepeningozleri 1..2 filmi senaryosu gibi olmasi ilginctir birtur dabbe vs cinsi film denemesidir.yada konusahibide meftadir.
korkutup urkutmesinler milleti herkes ekmeene baksin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
" cinleri bedenden cıkartabilen Ehli insanlar dünyada 3 kişidir bunun 1 tanesi türkiyede diğer 2 tanesi Mısır da yaşıyor mısırda yaşayan 2 kişi bayan biri 56 yaşında diğeri yani en büyük hüddamcı 80 yaşında ve şunuda unutmayın cinler tabiki vardır. ama bu işler hacı hocalarla olacak işler değil...."

2015 yilinin konusuymus.
Bende luzumsuz kelimeleri temizleyip durdum :))

Yukaridaki bolumu kopyalarken farkettim. Neyse vardir bir hikmeti diyerek alinti yaptigim bilginin tamamen yanlis ve eksik oldugunu soylemek istiyorum. Arkadas hep yanlis mecralarda dolasmis.
Dogrusunu zaten cogunuz biliyorsunuz.