Gold finder dedektör gercek ten kullanan arkadaşlar varmı

Phoenix00

Aktif Üye
Aynen ustam size katılıyorum sözde definecilerin yanındayız kimsenin agzi yanmasın falan en kotu alan taramayı bile 750 tl den satıyorlar bu insanlar defineyi insanların cebinde arıyorlar sanırım biz definecilerin bizden baska dostu yok

Raistlin

Yeni Üye
Alınacak hıcbır cıhaz yok :) sanırım ben vazgecıyorum..xp deus alacaktım 1 gr altını 25 cm den gormedı..cızırtısı ayrı bir dert o kadar para degmez .. sanırım mine Lab serisi bı işin ideal olanı onada güç yetmez..

Definecikuzu

Bilgili Üye
Alınacak hıcbır cıhaz yok :) sanırım ben vazgecıyorum..xp deus alacaktım 1 gr altını 25 cm den gormedı..cızırtısı ayrı bir dert o kadar para degmez .. sanırım mine Lab serisi bı işin ideal olanı onada güç yetmez..
yani nerede ne arayacağınıza bağlı bir cihazdan beklentileriniz önemli 70 cme kadar vlf dedektörler çok başarılı sayılabilir ama tek parayı alacağı derinlik bellidir 20x20 ebatında bir objenin derinliği bellidir ha ben daha da derine inicem ya da tuğla altından vlfnin görmediğini görecem diyorsan o zaman da pulseye yöneleceksin 2. el deus alacak paran varsa vlf+pulse ile giriş yap zaten vlflerin arasında çok bir fark yok en fazla 10 cm oynar bu paralara alacağın bir pulse ile de lorenz performansı beklemeyeceksin ama yine de iş görebilir alacağın cihaz da piyasası olan bişey olacak ki satacağın zaman fiyatı düşmeyen ve kolay elden çıkarabileceğin bişey olsun

Definecikuzu

Bilgili Üye
türkiye nugget cenneti değil ki zaten vlflerde 1 gram altın değil çeyrek altın ile test edilir pulseler de 1 tl ile test edilir

Turko

Uzman
Uğur Tribün'e oynuyor artık.⚽
Yaşa başkan. Ben 25 bin TL lik cihaz alacaktım baya alışveriş ettik parayı hazırladım EFT olayı aaa bir baktım video paylaşmış biri birşey yapmış kendi firmasını mı kurmuş yanından ayrılıp birşeyler olmuş bulurum yakarım sıkarım falan oooo ooo dedim ağa bu nedir show yapılıyor amaç nedir telif hakkımı müşteri kaybı mı piyasa pasta dilim kavgası mı hayırlı işler dedim çektim elimi . Artık paraya oynuyor zaten bu ülkede batmayan iki tükkan var biri ekmek fırını diğeri dedektör dükkanı.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Yaşa başkan. Ben 25 bin TL lik cihaz alacaktım baya alışveriş ettik parayı hazırladım EFT olayı aaa bir baktım video paylaşmış biri birşey yapmış kendi firmasını mı kurmuş yanından ayrılıp birşeyler olmuş bulurum yakarım sıkarım falan oooo ooo dedim ağa bu nedir show yapılıyor amaç nedir telif hakkımı müşteri kaybı mı piyasa pasta dilim kavgası mı hayırlı işler dedim çektim elimi . Artık paraya oynuyor zaten bu ülkede batmayan iki tükkan var biri ekmek fırını diğeri dedektör dükkanı.
Hocam tek sıkıntı aslında günümüz dedektorleri türk insanının beklentilerini karsilayabilecek düzeyde değil bunu bilen saticilarda kelin şapkası düşmesin diye elinden gelen kurnazlığı yapmakta yerli firma olarak nokta güzel bir atılım yaptı youtubeye simplex yazın türk videolarindan çok Avrupa videoları çıkmakta adamların parasına göre 400 liraya hafif su gecirmez recovery speed gayet başarılı bir cihaz adamlar hobi olarak yapıyor bu işi 1 tane bakır Roma bulsalar sevinçten uçuyorlar ama biz ilk alidigimiz cihazda cihaz her ne olursa olsun hemen zengin olmak istiyoruz kanunlarimiz sıkı cihazların çok güzel iş yapabileceği yerler var ama yer müsait değil Avrupa gibi kulaklığı takip keyfimize bakamiyoruz malesef cihazlar pahalı adam araziye cikipta kocaman paraşüt başlıkla dolasamiyor ortada tedirgin oluyor

Hatayli22

Yeni Üye
Ben kullandım ve hiç tavsiye etmiyorum derinliği en fazla 60 70 santim 2 metreymis yok 3 metreymis hikaye en son bir objeye çok net altın diyordu heyecanlanarak kazmaya başladım en sonunda çürümüş metal kaba altın dediğini gördüm ondan sonrada o cihazla araziye çıkmadım

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ben kullandım ve hiç tavsiye etmiyorum derinliği en fazla 60 70 santim 2 metreymis yok 3 metreymis hikaye en son bir objeye çok net altın diyordu heyecanlanarak kazmaya başladım en sonunda çürümüş metal kaba altın dediğini gördüm ondan sonrada o cihazla araziye çıkmadım
70 cm yi toprak altinda gorebildiysen iyi kendisi diyor benim cihazım tek tek için değil derin arama için eee bu cihaz tek tek yapmıyor derinede inmiyor paslı metale de altın diyor arayınca da başlığı çarpmışsın diyor ????????????????

Anke

Aktif Üye
70 cm nal koydum çok rahat görüyor dediği gibi çift sinyal veriyor haksızlık etmiyelim

Kapadokya50

Yeni Üye
Cscope pulse arastır yeni cıktı Fıyat cok uygun kullanıyorum gayet guzel