GOLD RAİN’mi MAKRO DEEP HUNTER PRO ‘mu tafsye lütfen

Nasip34

Bilgili Üye
İş özel mesaja dönüşmeseydi de bizlerde bilseydik ve bundan sonra konuya girip bakacak olanlar da o kadar cihaz denemiş bir deneyimlinin fikirlerindeki öncelikli modellerini bilseydi... İnsanı en çok üzen durumlardan biri de Ortaya konu açılıp, özelden devam edilmesi yani katılımcıların ve okuyucuların bir sonuca ulaşmadan sonlanması maalesef. Her ne kadar sizin tavsiye edeceğiniz cihazlar herkesin nezdinde son söz olmasa da bilmek isterdik, özel bir mahsur yoksa...

Wise99

Aktif Üye
İş özel mesaja dönüşmeseydi de bizlerde bilseydik ve bundan sonra konuya girip bakacak olanlar da o kadar cihaz denemiş bir deneyimlinin fikirlerindeki öncelikli modellerini bilseydi... İnsanı en çok üzen durumlardan biri de Ortaya konu açılıp, özelden devam edilmesi yani katılımcıların ve okuyucuların bir sonuca ulaşmadan sonlanması maalesef. Her ne kadar sizin tavsiye edeceğiniz cihazlar herkesin nezdinde son söz olmasa da bilmek isterdik, özel bir mahsur yoksa...
Benim kendimin özel test alanım var neredeyse bir çok dedektörü deneme kullanma fabrika ayarlarinda ve kendi manuel kullanimlarda bulundum boşluk metal denemelerinde söylenen derinlikler ayrimlar bosluk bulmalar test videolari cekerken söylenen soylemlerin gercek arazide kullanicilara ne kdr zorluk cikarmasi veya işin ticari kısmından başka birşey olmadigini canli canli atlatirsam bir cok firma durmadan yazar cizer kafam rahat şimdi elimdeki videolari yuklesem bir face veya sosyal medya paylasim alanlarina dedektör satıcıları videoyu izleyenlerin %70 dedektör almakdan kaçınır insanlara anlatımlar yapmak isteriz sonra kotu ben olurum neyse ki bu konuda geniş bir konu paylaşımı yapacam bir gün almak isteyenler ozellikle okuması için

kabakburgiba

Operatör
@wise ustam toruk 101 hakkında bilgin varmı.çok idddaalılar.yerli yapım.proton elic e nazaran fiatı biraz aşağıda.fakat derinlik konusu bana biraz uçuk geldi Trakyalı81 ne dersin.

Merakliada

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Şu cihaz bu cihaz diye reklam yapmaya gerek yok. Alınacak cihaz define amaçlı ise metal algılama uzaklığı ile ayırt etme uzaklığı aynı olmalıdır. Çok iyi değerli ve değersiz metal ayrımı yapabilmelidir. Hava testlerinde bir a4 kağıdı ebatlarındaki metal levhayı 150-200cm den görmelidir. Bu kriterleri arayın dedektör de. Satıcı size havada az çeker toprakta çok derse bay bay deyin.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
@wise ustam toruk 101 hakkında bilgin varmı.çok idddaalılar.yerli yapım.proton elic e nazaran fiatı biraz aşağıda.fakat derinlik konusu bana biraz uçuk geldi Trakyalı81 ne dersin.
Verdikleri derinliğin üçte birini gormesi kafi ustam da alıp deneyen,kullanan, test eden , işlem yapıp doğruluğunu kanıtlayanin fikir belirtmesi gerek.
Tecrübeye sirtini dayayarak konusulmadikca söylenenler havada kalır sanırım.
Kullanımı kolay ve anlaşılır gözüküyor.
Fiyatı da yaptığı ise göre çok makul gözüküyor..

Halilibo

Engellendi
Arkadaşlar teknoloji ekibi forumunu takip esiyordum uzun zamandır. Bu foruma yeni üye oldum. Güzel bir bilgi paylaşımı ortamı. Nokta dedektörü deep hunter cihazını bir arkadaşımdan ödünç alıp 1 ay kullandım
Cihaz iyi fakat yeterli değil. Toprak alti testi yaptım 1 metreyi anca görüyor. Sonra aynı testte power pulse dedektör cihazını kullandık dsp40f modeli idi . 150cm yi gördük. Daha iyi cihaz vardır tabi fakat denemek gerek

Wise99

Aktif Üye
150 cm ayrım da yapmışsındır sen o cihazla pulse ile ayrım eşittir 0
Avcı beklermiş avını veya bir olta atarmış illaki bir sazan onu yermiş
150 =pulse=ayrim=ferro no ferro=mineraller=100 kazı =ne buldum=nal,civi,teneke,bolca boş kazi vucut çalışması,zaman kaybı
Isim vermedim ama bu ulkede pulseler derine iner anlayışı var derin arama cihazları vlf cihazlar kadar inmediği oluyor daha 150 cm den aldi yerin altında a4 kagiti gibi düz mu duruyor malzeme veya senin o koydugun yeni gömü a4 bakir veya başka metal çürümeye baslasaydi cihaz ayrim yapamazdi yeni koyduğu için a4 büyüklüğünde 2 metreden gorup ayrim yapıyor neyse girmeyelim başka konulara

Mustafa92

Yeni Üye
Yarın nasipse alıyom bi tanesini deep hunter 1m 60cm başlığıda var ama golden raini kullanan ve yorum yapan beğenmeyende yok gibi

Wise99

Aktif Üye
Yarın nasipse alıyom bi tanesini deep hunter 1m 60cm başlığıda var ama golden raini kullanan ve yorum yapan beğenmeyende yok gibi
Mustafa bak birader istediğini alabilirsin sorun değil bu konu şu cihazlar ile kafandaki düşünceler alınca değişince buraya ozellikle yaz ben bu cihazi aldım bu sekilde dusuncelerim vardı de 1 metreden görür dediler görüyorsa görüyor de yok görmüyorsa görmüyor de yaz da bizde bilelim da
Kendin denemesini yap onlara bakma gerçek malzeme ne bulduysan onu yaz resimde cek gerçekçiliği olsun

Mustafa92

Yeni Üye
Aynen öle abi millet burdan fikri alıyor cihazı alıyor sonra kayboluyor deep hunter pro 3d nasipse 2-3 güne alıcaz
uğur elektronikten vazgeçtm adamlar dürüstmü yalancımı çözemedim kobay olmakta istemiyom şimdi

alipasha

Member
Sırf bu konu icin foruma üye oldum . Bende Dedektor almayı düşünüyorum. Golden rain veya minelab equinox 800 arasında kalmıştım . Tavsiyelerinize açığım