Gören , bilen var mı ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustalar konu ile alakasız ama zikrullah ustaya ulaşmam mümkünmü. Define ile ilgili değil başka bi konu hakkında yardımına başvuracaktım
Kardasim kendisi ile bir unsiyetim olmadigindan iletisim bilgisine sahip degilim. Kendisi baska bir nik ile sitede ise veya iletisim bilgisi olan size ozelden yardimci olsun insallah.

onun bilipte bizlerin bilmedigi ne olaki?
Selamun aleyküm Odin ustam Zikrullah ustam kuran hakikatında çok iyi geliştirmiş, Allahın hakıki ilmini çok iyi benimsemiş değerli bir ustadır...
Bir şey varsa kuran ayetleriyle Allahın izniyle çözüme kavuşturuyor.. Kendim için diyeyim kendi sonumu getirme eşiğine gelmiştim çok ciddi sorunlardan dolayı, sağ olsun zikrullah ustam o konuda beni kuranın ayetleriyle amel ettirdi.. İnşallah @Caylak67 kardeşimde kendisine ulaşır epey sitede yok, defineavcilari.com sitesinde @ALPARSLAN nick kiyle devam etmekte bu iki yerdede şuan epeydir yok eğer zikrullah adıyla bu iki yere konu açarsan kardeşim duyarsa bir şekilde, inşallah hakkında hayırlısı olur

odin

Editör
Selamun aleyküm Odin ustam Zikrullah ustam kuran hakikatında çok iyi geliştirmiş, Allahın hakıki ilmini çok iyi benimsemiş değerli bir ustadır...
Bir şey varsa kuran ayetleriyle Allahın izniyle çözüme kavuşturuyor.. Kendim için diyeyim kendi sonumu getirme eşiğine gelmiştim çok ciddi sorunlardan dolayı, sağ olsun zikrullah ustam o konuda beni kuranın ayetleriyle amel ettirdi.. İnşallah @Caylak67 kardeşimde kendisine ulaşır epey sitede yok, defineavcilari.com sitesinde @ALPARSLAN nick kiyle devam etmekte bu iki yerdede şuan epeydir yok eğer zikrullah adıyla bu iki yere konu açarsan kardeşim duyarsa bir şekilde, inşallah hakkında hayırlısı olur
Ve aleykum selam

Bir ara epey aktifti, o siralar 1-2 yorumum oldu. Sonrasinda bir sure giremedim foruma. Geri geldigimde banlanmisti. Sebebini tam bilemesemde az cok tahmin edebiliyorum. Amma velakin bildigim diger seyde bu dini butun kardesimiz baska 2 dini butun kardesimizi figuran yapmis (onlarin kendi deyimiyle).

Kendi nazarimda dikkat edilmesi gereken biri olarak gormustum, bu sekilde de kalacak insallah.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@GABRİEL1
%90 mithradates.sivri uç bashlyk kafada.Elinizdeki görselin aynısı için detayli bakmak lazım.Bazı dönem sikkeleri kataloglanmıyor.

gülbahçeli

Editör
bende baktım birebir aynısını bulamadım dediğin gibi kimi paralar katologlarda yok

GABRİEL1

Aktif Üye
Pontus krali mithradates mi ? @vakko oncelikle tesekkur ederim ustam bayagi benzerlik gosteriyor mithradates olabilir , kafama takilan neden bazi donemler kataloglarda yok ? iyi birseydir umarim :) :) bu arada @gülbahçeli ustam ilginiz icin tesekkur ederiyroum .

Son düzenleme: