Görünmeyen varliklar alemi kaç çeşittir

Turko

Uzman
Al işte film tadında konu . En son ben anlatacağım :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Geçmiş olsun 15 yıl çektim bilirim ağrısını. 6 ay dikkat etsin ömür boyu sıkıntı olmaz inşallah.
Eyvallah teşekkür ederim Turko usta
Bir insan kendi doktoru olacak
Ben 3 aydır dil dökmekten kına geldi
Fiziğe yazdırıp fıtığı patlayınca ameliyat kaçınılmaz oldu
Adana dan apar topar gelip
Ameliyat ettim çok şükür o izdiraptan kurtulduk
Tüm hastalara rabbim sifalar versin
Allah kimseye dert zeval vermesin
Hastane koridorlarına düşürmesin ve selam ...

Turko

Uzman
Gecmis olsun ustam..
Turko
Sona gelindi galiba ustam yaz istersen :)
77 alem var. 7 tanesi biz de 1.2.3.4.5.6.7 cı boyut ta , En tehlikeli olan 4 cü boyut insan kılığına girenler ayağı ters derler ya o mevzu . 3. boyut bizde 2 cı boyutta mevcut hanalerimiz de birlikte yaşadıklarımız. 7. boyut 4 cü boyutta takılan ları tımarlayan güçte dır. ama mahkeme onlarda şeriat işler dişe diş göze göz satır çift taraflı keser onlarda mahkeme kararı alındığında 5 tanesi gelir almaya standart prosedür. isim yazamıyorum malum az bilinen isimler olduğu için zikretmek bile sıkıntılı . Hatta 4. Boyut tan takılan olursa kurtulmak için 7. Haneye mahkeme talebinde bulunup paçayı yırtan bile duydum. heleki bir tanesi var bütün haneler korkar ondan kelle avcısı gibidir secde edip dönen lerden. İşte film lerde olduğunu gibi adamı tavana falan vurma yok abbe mabbe köyde evde çekilen filmler hikaye recep ivedik diyor ya hoca kara kuşak kurtarmaz seni , muska falan kurtarmaz uzak durmak gerekiyor.

Turko

Uzman
Eyvallah teşekkür ederim Turko usta
Bir insan kendi doktoru olacak
Ben 3 aydır dil dökmekten kına geldi
Fiziğe yazdırıp fıtığı patlayınca ameliyat kaçınılmaz oldu
Adana dan apar topar gelip
Ameliyat ettim çok şükür o izdiraptan kurtulduk
Tüm hastalara rabbim sifalar versin
Allah kimseye dert zeval vermesin
Hastane koridorlarına düşürmesin ve selam ...
Ağa doktora yalvardım Allah aşkına belden aşağıyı kes beni kurtar bacak macak istemiyorum al kes at gitsin . 6 ay iyi 6 ay kötü . 3 ay iyi 8 ay kötü . 7 ay iyi 3 ay kötü. Kilo alırsın ağrı verirsin ağrı . Çalışırsın ağrı yatarsın çalışmaz sin ağrı. En son felç geldi sağ bacağıma çalışırken düştüm elektrik kesti . Doktor Tamam şimdi ameliyat olur dedi. Herşey çalışacak mı doktor sıkıntı var his kaybı var hiç birşey hissetmiyorum dedim eskisinden iyi olacak dedi dediği gibi oldu biraz diz kapağı ve sağ kaval yanı uyuşuk ama sıkıntı yok şükür. Sadece 6 ay dikkat et eğilme kaldırma birşey dedi. Kestiğim yer kendine gelsin dedi . Şükür ağrı yok sıkıntı yok . Yenge hanımda dikkat edecek hiç bir sıkıntısı kalmaz inşallah.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ağa doktora yalvardım Allah aşkına belden aşağıyı kes beni kurtar bacak macak istemiyorum al kes at gitsin . 6 ay iyi 6 ay kötü . 3 ay iyi 8 ay kötü . 7 ay iyi 3 ay kötü. Kilo alırsın ağrı verirsin ağrı . Çalışırsın ağrı yatarsın çalışmaz sin ağrı. En son felç geldi sağ bacağıma çalışırken düştüm elektrik kesti . Doktor Tamam şimdi ameliyat olur dedi. Herşey çalışacak mı doktor sıkıntı var his kaybı var hiç birşey hissetmiyorum dedim eskisinden iyi olacak dedi dediği gibi oldu biraz diz kapağı ve sağ kaval yanı uyuşuk ama sıkıntı yok şükür. Sadece 6 ay dikkat et eğilme kaldırma birşey dedi. Kestiğim yer kendine gelsin dedi . Şükür ağrı yok sıkıntı yok . Yenge hanımda dikkat edecek hiç bir sıkıntısı kalmaz inşallah.
Sanada geçmiş olsun başkan
Valla benim herkese tek bir tavsiyem var
Gözlemlediğim kadarıyla

Bu fitik ameliyatını gerceklestirdigim doktorda
Yaklaşık anne baba eşim dayi amca dayı oğulları amca oğulları kızları
23 kişi aynı doktorda fitik ameliyatı oldu bizim bir nevi aile doktorumuz desem yeridir
Özel hastane ama deyer

Tavsiyem şudur
Her ne olursa olsun fitik patlamadan kimsenin ameliyat olmasını tavsiye etmem
Fitik başlangıcı olan hastalar direkt ameliyat sonucunda tekrarlama %70 net
Ama patlamayla ameliyat olanlar kendine sizinde dediginiz gibi bakar ise
Ve gerçekten ilk 6 ila 7 ay sürecini iyi geçirip
Temkinli olur ise tamamıyla kurtulur
Tecrübelerim ve gözlemlerim onu gösterdi
Allah düşmanın başına vermesin bu bir kireçleme iki bu iki sanci ağrı insanın omrunden ömür götürür

Tekrar geçmiş olsun devamı olmaması dileğiyle