Gümüş Çubuk 57%

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konuyu başlatan arkadaşta yüzde oranını gümüş olarak belirtmiş.Yüzde olarak bahsedilen kısım gümüş müdür,kadmiyum mu? Bu konuya bir açıklık getirilmeli.

Ekli dosyayı görüntüle 227732

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bayagi zaman olmus bence konu sahibi arkadas arazode kullandi ise tepkimelerini sonuclarinida tecrubelerini aktarsin guzel olur bence..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Ayrica bende konuya bazi sorularla katilayim.simdi cubuktaki gumus orani fazla olursa tepkime olayi nedir ne gibi sonuc verir..benim anladigim kadariyla kullanilan gumus kaynak teli ve olumlu sonuc aliniyor deniyor.benim anladigim kadariyla istenilen veya yapilmak istenen cubukta maddiyat cok olacagindan kaynak teli tercih ediliyor gibi dusunuyorum.bunu sormamin nedeni ise 925 ayar 6 mm çap 60 cm boyunda dolgu L cubuk ortalama 360 grm tutuyor ve iscilik maliyetide var.simdi bu anlattigim gibi yapilmamasi maddiyattan dolayimi yoksa tepkimede etkisi olmazmi diye..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör

avcıkartal1

Aktif Üye
Aliömer bey ikizceli çok değerli biridir. yazılarını bir yerde okudum. onunla konuşma şansımız var mı?

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Aliömer bey ikizceli çok değerli biridir. yazılarını bir yerde okudum. onunla konuşma şansımız var mı?
ikizceli ustam hoş görülü ve yardımsever aynı zamanda Bilgisini tecrübesini her isteyenle paylaşan gönlü geniş güzel bir insan. Başka bir siteye üye ordan kendisine özel mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
özel mesaj atılmıyo kapatmış Aliömer usta
Ustam eğer aynı siteye üye iseniz ikizceli ustanın açmış olduğu bir konuda ismini etiketleyin görüşmek istediğinizi yazın. Siteye giriyorsa eğer size cevap verecektir. inanın kendisiyle uzun zamandır görüşemiyoruz iletişim bilgileri bende vardı malesef telefonum arızalandığı için mevcut bilgiler silindiği için bende kedisiyle görüşemiyorum.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Var olani her zaman bulmak nasip oldu elhamdulillah.

Kral mezari buldum
Lahit buldum
Kup buldum
Vs.vs.
Dememi bekliyorsan ustacigim, biraz uzun zaman beklemeniz gerekebilir. :)))
Abi ilk kısımları okudum vay be helal olsun abime diye seviniyodum taki son kısmı okuyana dek :D