Herkesten Özür Diliyorum

tarihman

Yeni Üye
Değerli abilerim , kardeşlerim dün yaptığım saçma sitem için herkesten özür diliyorum.
Yanlış anlaşıldım. Ya da yanlış anlattım kendimi ifade ederken kelimeleri dikkatli seçmem gerekirdi. Daha önce üst üste 3 konu açınca sandım ki bile bile kimse bir şey yazmıyor umursamıyor diye yanlış bir düşünceye kapıldım.
Dünkü yanlış tavrım için hepinizden özür diliyorum affola

Kocadağ

Member
Değerli abilerim , kardeşlerim dün yaptığım saçma sitem için herkesten özür diliyorum.
Yanlış anlaşıldım. Ya da yanlış anlattım kendimi ifade ederken kelimeleri dikkatli seçmem gerekirdi. Daha önce üst üste 3 konu açınca sandım ki bile bile kimse bir şey yazmıyor umursamıyor diye yanlış bir düşünceye kapıldım.
Dünkü yanlış tavrım için hepinizden özür diliyorum affola
olur böyle şeyler seninde heyacanını anlıyoruz konu açınca herkes konuya yoğunlaşacak herkes tartışacak diye bekliyorsun ama insanlarda burda maaşlı çalışmıyorlar insanların özel işleri var müsait olduklarında zaten konuya mutlaka yorum yaparlar herkes her konuda uzman değiller boş laf kalabalığı olmaktansa konunun uzmanından az ve öz yorum gelmesi konu sahibi için herzaman daha iyidir

timur964

konularim
maşallah tebrikederimkonu içinde yada farrklı konu ve durumda mucadele etmeyin yettkili arkadaşlara bildirin bu pozusyonu yaşamayın bence kolay gelsin