hocayla sonuca ulaşan varmı

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Çok zor. Cindarla bulunmaz. Kendisi bulabilse neden başkalarına yardım etsin ki?

Sorunun cevabı teknik olarak evet. Ama teknik kısmı kaç kişi gerçekleştirebilir bilmiyorum. Hocam çalışan uygulama bulanda emin ol vermiyor. Neden vermiyorsun dedim? Nasibi olan faydalansın dedim. Neden vereyim ki dedi. İnsan hep kendini düşünüyor. Benden başkası ilerlemesin diyor. Yani böyle biri bulman çok zor. Siz olsanız verirmisiniz dedi bana? Adama hak verdim.

Ben eski kitapları inceliyorum. Baya bir havas kitabı inceledim. Define ile ilgili uygulamaların çogu eksik verilmiş. Bazende gücün yetmiyor. Ben bir üçlü vefk yaptım. Biberiye ile tütsüledim. Üstüne gerekli ayeti okudum. Şüpheli mekana gittim. Uygulamayı yapmaya çalıştım olmadı. O gecede rüyamda o mekanda yüzlerce yılan beni kovaladı. Bir tanede büyük bir boz yılan vardı. Sanırım başlarıydı. Sonra öğrendim ki o ruhaniler üzerinde tasarruf gücüm yoktu.

Son olarakta Define yeri bulman içinde tasarruf hakkına sahip olman lazım. Mesela örnegin alak suresinin tasarrufunu kullanman için 40 gün halvet yada riyazet yapacaksın diyor. Tabi bunları yapanda yok. Yapamazlarda zaten. Kolay değil.
hocam bende cok saglam potion var boa piton kobra cingirakli dikenli yilanlar icin.Kral mithridates'in hazırladigi cok saglam bir potion.

Turko

Uzman
Hoca candır gerisi heyecan. Hocasız çıkmam abi. Bir tanesi var hele ki üff rakı sofrası eksik olmaz ne zaman işim düşse bırak dünya işlerini muhterem diyor. Keyfi yerinde olsun havluyu atıyor halının üzerine 20 sn sonra kaldır diyor bir bakıyorum altın para , bir keresinde cumhuriyet altını çıktı bu ne hoca dedim frekanslar karıştı çarşıdaki kuyumcuya girdik neyse sıkıntı yok helallik alırım ben sonra dedi , rakıyı fazla kaçırınca milletin tükkanı boşaltıyor . En son gittiğimde birader beni yorma otomatiğe bağlayım her gün sabah ezanından önce mutfak camının önünden 1 çeyrek altınını al tamam dediğinde iptal ederiz dedi istemem toprak altındaki malzeme beni heyecanlandırıyor dedim çok gereksiz dünya işleri ile uğraşıyorsun dedi. Etik kuralları var . İlk gittiğimde hoca susuz rakı içilir mi ağzının tadını bilmiyorsun altın işlerini nereden bileceksin dedim odanın ortasına tavana kadar malzeme yığdı , hayırdır kardeş neyi sorguluyor sun dedi , buz buz söyle buz getirsinler buzsuz içme bari dedim doğru dedin otur dedi malzemeleri inceledim iyimiş nerden getirdiler dedim boş devlet arazisi var ormanın mülkü kimse ilişmiyor oraya toplatıyorum vakti gelince lazım olacak devletimize dedi bizede verilen dünya çilesi buymuş dedi. Yapacak birşey yok hayat. Hocasız iş olmaz hoca önemli.

blueverse

Bilgili Üye
Çubuk satanlara benzetiyorum bu hocaları çubuk satan kardeş bir övüyorki çubukları allahım sanki atomu parçalayacak kardeş 3.e 5 biryerini yırtarak cubuk satacağına git o milyon dolarlık cubuğunla patlat bir yer ser şeylerini bak keyfine ömrünün sonuna kadar gelelim hocalara eyyyyyyy hoca abilerim amcalarım siz bu yeteneklerinizi niçin başkası için kullanırsınız da onları zengin de ediyorsunuz ama sizlere bakıyorum hep açsınız nedir sizleri bu ilimle fakir kılan hadi bakim büzükçü pardon yüzükçü hocalar paylaşın bilek.

s.goekmen

Aktif Üye
bu cinci hocalarin %90'ı bizzat kendileri çarpılmış zatlar fakat bundan bihaberler.

blueverse

Bilgili Üye
Babamın başından geçti arkadaşının rüyasına girmiş tarla onlarada bir hoca efendi zaatı şahanei muhterem önerilmiş ve o tarlaya gitmişler hoca efendi cuma günü horoz kesip alıcaz demiş kilosu ve derinlik vererek babacım eve geldi uçuyor heycandan cuma oldu 100 tl vermişler horoza almışlar ve kesip başlamışlar 2 mt hocammm ??? Az kaldı devam 3 mt hocammm ??? Yaklaştık devam 4 mt hocammm??? Hoca telefonu kurcalar babam hocammm????? Hoca yavv sizde durmasdan bana hoca hoca diyonuz okadar derin hoca değilim ben babam bel küreğinle hocanının kafasını yarar arkadaşları zor kurtarır hocanın kafasına 12 dikiş attılar o günden sonra o pamuk sakallı hocayı hiç görmedim

meteorxp

Member
Tek bildiğim #karakartal88 adlı arkadaşın söylediğinin doğru olduğudur...

desa2221

Member
eeeeeee benim huca 33 yaşında manken desem olur bulmasada olur beeeeee

blueverse

Bilgili Üye
Bi ara badeleme yapan bi hoca vardı kadın erkek yaşlı demeden tüveriyordu pardon badeliyordu