• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Horasan Harcı..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Moderatör
Yok ustam ne haddimize.. Tecrübe ve bilginize istinaden talep etmiştim.. 2. Tekil şahıs için de kusura bakmayınız.. Geç vakit dikkatsizliği olsa gerek..
Sorun yok
Vakkonun konusuna koydugun resmi buraya koy fakli acilardan fotosu varsa burdan yurunsun
Bariz iscilik var orda

Mal bulanındır

Moderatör
Baltık Amber.. Metin Karakuş yapımı.. Sanırım Kuveyte yolladıydım.. Özlüyorum sadece.. Elimden gittiğine üzüldüğüm tek tesbihtir..
Gurcistandan tas getirip oltu diye yiteliyiiler millete
Osmanli kehribar benzetmeleride cok piyasada ates sIkma karincali limon damarli vs vs

mertebe

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gurcistandan tas getirip oltu diye yiteliyiiler millete
Osmanli kehribar benzetmeleride cok piyasada ates sIkma karincali limon damarli vs vs
Doğrudur.. Her işte dümen yapan çok. Baltık Amber hariç ki o doğal kehribardır, Osmanlı denilen de plastiktir, yeni sıkmalar da plastiktir. Biri plastiğin atası diğeri Suriyeli gardaşların icadı yeni ürün. Sat bunları dedikleri ilk kişilerdenim diyebilirim.. Eyiki de bulaşmadım. İki kuruşluk plastik için millet ne paralar veriyor.. Amma güzel ve özel tesbih görmek isteyen olursa bir arşiv yaparım konu açıp. Azcık da bilgi paylaşırız tabi. Belki parasının cebinde kalmasına vesile oluruz arkadaşların..

Mal bulanındır

Moderatör
Amberin miskamber tesbigi 3 binden basliyii balinakusmugu cinsi 25 bin e kadar cikiyi
Damla kehribarin orjinali multeci kamplarinda cok var zorduruma dusen satiyi suriyelilerde

Üst Alt