Hz.Süleyman Kabile Cinleri hakkında bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeraltı54

Member
Seni havas ilmine alıştırmak için söylüyordur senin maksadın nedir kalp gözü açmakmı yoksa havvas ilmini öğrenmekmmi[/QUOT benim belli bir Amacım yok ustam sadece yaşadıklarımı hem anlamaya hemde anlatmaya çalıştım bu bdurumun inceliklerini bilen insanlar olabileceğini düşündüm bu platformda

Yeraltı54

Member
benim belli bir Amacım yok ustam sadece yaşadıklarımı hem anlamaya hemde anlatmaya çalıştım bu bdurumun inceliklerini bilen insanlar olabileceğini düşündüm bu platformda

Yeraltı54

Member
Ustam uzun zaman oldu fakat beni hiç korkutmadılar ve zarar vermediler. Tek hissettiğim bir şeyler söylemeye işaret etmeye çalıştıkları bu müslüman olduklarını gösteririmi acaba

Mushap

Editör
Yaw hangi hoca söyledi bunu hz.süleyman peygamber dir .hz.süleyman a verilen ilmin ne kadarı var bu hoca da yada bizde ki çinileri kendi işlerimizde kullanalım.bu gaybdan haber almaya çalışmak durumu nedir bir tık ötesi şirk yaw.Peygamberimiz için bile bize gelecekten haber verir dediklerinde peygamberimizin tepkisini hiç mi okumadık.iletişim kuranlar var hatta hoca talebe ilişkisi olanlar var idi ama bu kişiler evliya idiler ve hiç birisi kendi işleri için cin kullandı mı.cinler ile görüştüğünü iddia eden bu yolla maddi kazanç elde eden kişiler var ve evet bir kısmı gerçekten görüşüyorlar ama cinler bu kişileri kullanıyor .oyuncak misal

Yeraltı54

Member
Yaw hangi hoca söyledi bunu hz.süleyman peygamber dir .hz.süleyman a verilen ilmin ne kadarı var bu hoca da yada bizde ki çinileri kendi işlerimizde kullanalım.bu gaybdan haber almaya çalışmak durumu nedir bir tık ötesi şirk yaw.Peygamberimiz için bile bize gelecekten haber verir dediklerinde peygamberimizin tepkisini hiç mi okumadık.iletişim kuranlar var hatta hoca talebe ilişkisi olanlar var idi ama bu kişiler evliya idiler ve hiç birisi kendi işleri için cin kullandı mı.cinler ile görüştüğünü iddia eden bu yolla maddi kazanç elde eden kişiler var ve evet bir kısmı gerçekten görüşüyorlar ama cinler bu kişileri kullanıyor .oyuncak misal
Vallahi ustam ben bu konuda dediğim gibi sadece yaşadıklarımı anlamlandırmaya çalışıyorum yoksa konunun en başında bende çok saçma geldigini belirttim . Yani şu kabileden bu yerden gibi tabirler .

Gezici.

Yeni Üye
İlgilenirsen bağlantiya gecebilieceğin yönetemler var.karsina ciktiği zaman(AKLINA GELEMIYECEK HER SEKILDE)çikar,, aklini alirda korktuğunu anlarsa hayatini zindan eder.ama olurda ben cesurum gorunce korkmak dersen,her istediğini yaptirirsin.Bana kalirsa uğraşma

Yeraltı54

Member
İlgilenirsen bağlantiya gecebilieceğin yönetemler var.karsina ciktiği zaman(AKLINA GELEMIYECEK HER SEKILDE)çikar,, aklini alirda korktuğunu anlarsa hayatini zindan eder.ama olurda ben cesurum gorunce korkmak dersen,her istediğini yaptirirsin.Bana kalirsa uğraşma
Kardeşim ben bunları çagırmadım düşünmedim istemedim hayatımıza giren her insan nasıl kader nasip ise ben görünmeyen her canlının da allahtan oldugunu düşünüyorum birebir görsem muhakkak korkarım insanız en nihayetinde ama onlar bugüne kadar gösterip korkutmadılar Allah’ıma hamd olsun . Bende onları dua veya Havas vs ile esir etmedim emir vermedim .allah eğer omların bana gösterdiği gibi bişey nasip edecekse zaten eder. Zamanı vardır diye düşünüyorum ?

Gezici.

Yeni Üye
Aynen dogru soyluyorsun.Kuluktan kulağa duyma seyler hepimizin kulagina geliyor.bu işi yapan hocalar mesela bir çoğu baglantiya gecip onlarin etkisi altina girmiş kisilerdir.burda şu var burda var diye insanlari kandiriyolar.farkinda değillerki aslinda kendilerini başka bir varlik kandiriyo.Bu olaylar yillar boyunca vardi gercek olsaydi.yerin altinda hazinemi kalirdi.(ama dedigimin arkasindayim o varliklara hukum surecek kisiler haric,,onlarida bulmak cok zordur

Yeraltı54

Member
Sanıyorum çok derin bir ilim gerektirir yada belki çok saf bir kalpmi bilemiyorum . Bildiğim tek bir şey var biz hangi mesafede durursak sanırım onlarda o mesafede duruyorlar. Yani bir mesaj verdikleri kesin . Fakat benim onları anlayacak ilmim bilgim yok .

orcun

Member
Bu konu ve Hocalar ile ilgili daha 2 hafta önce olan bir olayı aktarayım size.

Kardeşimin eşi bir türlü hastalıklardan kurtulamıyor (irili ufaklı kadınsal hastalıklar) e tabi bu durum psikolojisini ister istemez bozdu.

Önce bir psikologa gitti arkasından da psikiyatriye.

tabi bunlarda kesmedi kendisini. Ondan sonrada bir hocaya gideyim kesin bende bir şey var dedi.

sonrasında yeğenim meşhur sayılabilecek bir hoca buldu. (daha önceden iyi icraatları olan -mış)

Benim aile eşrafı toplanıp gittiler. tabi ben yok gelmiyorum sizin yolunuz açık olsun dedim.

neyse, hoca geçmişe dair birşeyler söylemiş, eski oturulan evleri falan filan. Buraya kadar güzel. büyü olduğunu falan söylemiş.

buraya kadar da iyi. Sonra annem, benim için bir şeyler sormuş. gelmek istemedi falan demiş. hocanın demesine göre ben cinlere karışmışım. benim oda silme cin doluymuş. o yüzden hocaya gitmemişim. gitsemde darlanıp oradan çıkarmışım falan. :)

bunu da geçiyorum. demişki işte beni yarın arayın telefonda yine dua okuyacağım size. benim aile eşrafı seans bitince kalkıyor ve gönüllerinden ne geçiyorsa para olarak veriyor. (öncesinde bu hoca için, gönlünden ne koparsa verilen bir hoca olduğu söylendi)

neyse geliyorlar, ertesi gün oluyor telefon açıyorlar bizimkiler cevap yok.

yine arıyorlar yine cevap yok.

ertesi gün arıyorlar yine cevap yok.

bir hafta geçiyor arıyorlar yine açmıyor adam telefonu.

Meğerse yeğenim sonradan hocayı bulduğu arkadaşından öğreniyorki, verdikleri parayı beğenmemiş : ))

Demem o ki, bu hocalar eyvallah geçmişi bilebiliyorlar ve görebiliyorlar. Ama buradaki olay bence, cinlerin bu birçok hoca tayfasını elinde oynatması ile ilgili. aslında hocalar cinleri yönetmiyor, cinler bunları yönetiyor. (her hoca için değil tabiki)

Geleceği görme olayında ise, çok ilginç gelecek ama çok kısa anlatayım.

Yıl 1999

üniversite sınavına gireli bir hafta olmuş. Annem bir aile dostumuzun yanına gidiyor. orada da bir hoca var ve işte baktırıyorlar buna birşeyler. Annemde benim üniversite sınavım için bir soru soruyor ve kadın üniversite sınavından alacağım 163 puanı tak diye söylüyor. ve ben bu puanı alıyorum.

Son bir örnek daha vereceğim. Daha annem ile babam evlenmemiş. hatta babam askerde. bir arkadaşı vasıtası ile bir hocaya gidiyor annem. hoca, annem ile babamın evleneceği tarihi söylüyor. nikah tarihini. 2 erkek çocugu olacağını.

bu sırada babam askerde. neyse babam askerden geliyor ve süpriz olsun diye geldiği gibi evlilik tarihini alıyor. hocanın dediği tarih..

ilginç, çok ilginç.

Gezici.

Yeni Üye
İste olayda burda.aslinda kendileri yönetildiginden,insanlari kendine inandirmak icin uafak tefek şeyleri söyletiyolar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...