İşaret olabilir mi?

erydgn

Aktif Üye
Gittiğimde dediğim analizi yapıcam ustam bu yanında 3 tane oyuk gibi şey var 2 si görünüyor ffotoda 3. Tam toprakğın orda başlıyor alt kısmı toprağın altında

Apollon01

Moderatör
Moderatör
@erydgn iyi akşamlar kardeşim, madem alan müsait, şu çizdiğim yerlere bir bak, iyi arge yap, değerli tespiti yap inşallah, toprak işlenmiş bir toprak, çubukla veya derin pulse cihaz ile bakınız, ayrıca çevrede böyle benzer yerler varsa oraya dabakın başarılar, kısmette ne varsa hayırlısı ustamEkli dosyayı görüntüle 272036

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
@Apollon01
Tam senlik yerler seversin böyle yerleri :)

@ibrhm

Bilgili Üye
Önce aşağılar daha risksiz ustam, zalım yukarıdanda el edeyor.@Apollon01

erydgn

Aktif Üye
Ustalarım bu alanda gerçekten birşeyler var gibi hissediyorum fakat bilgi sahibi ve tecrübesiz oluşumuz önümüze engel oluyor gidince ben etrafı güzel şekilde bir video hazırlayayım huzurlarınıza sunayım belki daha faydalı olur

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam o konuda alan rahat bakır madeni aranıyor bu alanda ruhsatlı 80dönümlük alan heryer kazılıyor görünmemiz önemli değilsonuca ulaşalım yeter.
Ustam sondajmı yapılıyor, orada bakır değil güzelbir altın madeni olur. Firma yabancımı?
Sen dediğim yeri bi detaylı fotoğrafla yeter.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Ustalarım bu alanda gerçekten birşeyler var gibi hissediyorum fakat bilgi sahibi ve tecrübesiz oluşumuz önümüze engel oluyor gidince ben etrafı güzel şekilde bir video hazırlayayım huzurlarınıza sunayım belki daha faydalı olur
Hisler hoştur; güzeldir. Dinle onları elbette..
Ama asla hislerinle işlem yapmaya baslamamani tavsiye ediyorum.
Tespit, tespit, tespit...
Rast gelsin..

erydgn

Aktif Üye
Ustam sondajmı yapılıyor, orada bakır değil güzelbir altın madeni olur. Firma yabancımı?
Sen dediğim yeri bi detaylı fotoğrafla yeter.
Değil ustam sondaj yer sahibi araştırma yapmak için bir firmayla anlaşıyor ( arkadaşı ) bakır madeni aramak için ruhsat alınıyor. Firma sahibi sonra gidiyor meydan yer sahibine kalıyor. Benimde tanıdığım bir abim şimdi arıyoruz işte. Bakalım birşeyler çıkar umarım.

erydgn

Aktif Üye
Hisler hoştur; güzeldir. Dinle onları elbette..
Ama asla hislerinle işlem yapmaya baslamamani tavsiye ediyorum.
Tespit, tespit, tespit...
Rast gelsin..
Yok ustam hislerle napabiliriz ki hisleri geçtim gördüğüm işaretlerle bile başlayamam ben anlamadığım için :) sizler bulduracaksınız inşaAllah nasibimizde varza :)

@ibrhm

Bilgili Üye
Değil ustam sondaj yer sahibi araştırma yapmak için bir firmayla anlaşıyor ( arkadaşı ) bakır madeni aramak için ruhsat alınıyor. Firma sahibi sonra gidiyor meydan yer sahibine kalıyor. Benimde tanıdığım bir abim şimdi arıyoruz işte. Bakalım birşeyler çıkar umarım.
Tabi numunelerde bakır yok, Altın ise 250 metrelerde fakat güçlü yatak. Kapalı Ocak madenciliği için bitirim o mesafe alinirsa ihya eder. İmkan varsa 300 mt sondaj yaptirsin son elli metreyi analiz ettirsin .