İşin Ehli Hoca Aranıyor...

Phoenix00

Aktif Üye
Hocam birde bikac yerde calisma yaptim surekli gomuye yaklastikca mali kaydiriyiilar bitanesinin kaymasi uzun suruyomus 41 yilda bir kayarmis ben simdi 41 yasindaysam 82 yasindami kayacaklar yada kaydiracaklar bidahakine.bu kayganlasma nasil duzelir hocam Turko ustam da ehil fakat onunu alamiyoruz bu kaymalarin
???

s.goekmen

Aktif Üye
ben hocayım diyeni tekmeleyip kapıdan kovuyorum
arkadaş bulmak için ilan veriyor
gülermisin ağlarmısın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sorunlarla ve masrafla ve zaman kaybiyla ugrasmamak icin cagirin bir karotcuyu veya kuyucuyu. Toprak ve kaya uçlari yaninda olsun yeterli. Salsin 20 metrelik bir mil. Odanin icine duserse devam. Dusmezse atin kafanizdan o yeri. Maddi olarak daha az masraf etmis olursunuz. Masa varken el ile ateş tutulmamali.

1.5 senedir uğraştığımız bu işte gerekli tespitleri yaptık ve babama defalarca rüyasında kısmet oldu bunun üzerinde bu süre zarfında rüya sahibi bu işi tek yapamadığı için bizi ugrastiriyor. Yer Sahipli. Bu yüzden işin ehli hocaların yada tanıdığı olanların iletişime geçmesi rica olunur. Detaylar telefon yada yüzyüze konuşulur. Üçkagitcilik yapmaya kalkan bedelini ağır öder. Bize sadece alemler arası bağlantısı olan bir zaat gerekli.

iletişim bilgisi yasak.
Kardeşim inanma haciya hocaya imkanin varsa babanla sen ac kaz izinli sekilde o hoca bilerek demis sizi urkutup zaman kazanacak sonrada 1 kac adamla gece gelip mali goturecek. Sen cadir kur oraya ayrica ayetel kursi oku 3 tane ne cin ne min kalir sahte hocalara inanma hocada arama define oldugunu duyan yok burda cin var haftaya alain su gun cikarin der usulca gelir mali alir gider..Bir dost tafsiyesi

Cann

Editör
1.5 senedir uğraştığımız bu işte gerekli tespitleri yaptık ve babama defalarca rüyasında kısmet oldu bunun üzerinde bu süre zarfında rüya sahibi bu işi tek yapamadığı için bizi ugrastiriyor. Yer Sahipli. Bu yüzden işin ehli hocaların yada tanıdığı olanların iletişime geçmesi rica olunur. Detaylar telefon yada yüzyüze konuşulur. Üçkagitcilik yapmaya kalkan bedelini ağır öder. Bize sadece alemler arası bağlantısı olan bir zaat gerekli.

iletişim bilgisi yasak.

Abdest alın namaz kılın Ayetel kürsi 7 kez okuyun sıkıntı kalmaz allah ın izniyle