İzlediğiniz Define (Hazine) Film , Belgesel İsimleri

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
güncel olarak atiye diye saçma sapan bir dizi izledim. tavsiye etmeyip yasaklanması taraftarıyım. çok ince mesajlarla bilinçaltına -islami ve hak olmayan; Kur'an ve ayetleri de alet ederek- istedikleri düşünceleri zerk etme amaçlı yapılmış yayınlardan biri.
geri kalanları da amerika emperyalizminin aşılandığı bilim kurgu filmleri.
illa izleyeceksen yılmaz güneyin "Umut" filmini izle derim. bizim toprakları anlatır ve kurgusu hala işlenerek yaşanarak günümüze gelmektedir.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
1-Sular çekilince
2- National geographic maya yılan kralları kayıp hazineleri.

Bu iki belgeseli tavsiye ederim türkçe dublaj youtube üzerinde mevcut özellikle maya yılan kralları kayıp hazineleri önceliğiniz olsun. İzledikten sonra uydudan yer buldum açıyorum diyenlerin yalanlarını daha iyi anlayacaksınız.Saklı kalan yerler mezarlar nasıl bulunur hangi teknolojik cihazlarla mümkündür net bir şekilde görebilirsiniz.

Belgeselden bir görsel.Uçağın altına alan tarama bağlanılıyor.Sonra alanda uçuş.Data almak için.Ama ne gerek var bizimkiler pc den şıp diye buluyor hatta bulmayla kalmayıp yeri bile pc den açıyorlar.?

Son düzenleme:

okm

Member
Mūze-2018 yapimi film.
Bilinmeyene yolculuk-dmaxtv.

odin

Editör
define ile yerli icerik yok denecek kadar az.

yabanci define arayanlardan "oak adasi laneti" var onu izlemeye calisiyorum. bunun disinda seri olarak avusturalyada dedektorle tek tek yapanlari izliyorum nagit arayanlari. birde kanada da su ile eleme yapan buyuk makinelerle altin arayanlari izliyorum. Bunlar akarsularin diplerindeki kumlari eleyerekte altin ariyor.

Razen kaya

Yeni Üye
Yılmaz Güney ve Şerif Gören yönetmenliğinde UMUT filmi. Türkiye sinemasının baş yapıtlarından birisidir.