J 5 isimli dedektor veya alan tarama var mi?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Jeosonar veya jeoradarin bir modeli olabilir.
Gezindim , bakındım ama net bir şey göremedim.
Durup dururken takılmazsiniz siz bir şeye hayırdır hocam :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Jeosonar veya jeoradarin bir modeli olabilir.
Gezindim , bakındım ama net bir şey göremedim.
Durup dururken takılmazsiniz siz bir şeye hayırdır hocam :)
Benim buldugum odanin son tespitini yaptirmak istemisler, 3.000 lira talep etmiş. 3 liralik cubuk ile bu cihazi bir karsilastirayim istedim. Ne iş yapar bu cihaz, kaç liradir. Vb.. :)))
Ayni zamanda metal tespiti de yapiyor demisler.
Bi gidisle bu işler beni yildiracak kardasim, attigim her adima lanet okuyacak hale getirecekler. Sebep kim? Cubuk satin alip 1 saatte usta oldugunu sananlar. Ortada guven namina birsey birakilmadi maalesef.
Bir milyon adam hem cubukcuya hemde cubuga sovuyor. Ne kadar aci bir gerçek...:((

BulursamKader25

Jeogrand 5 sistem diye aratın.
Bahsi geçen olma ihtimali yüksektir.
İnceledim.
Valla bu cihazlari satanlarin yatacak yeri yok. Bir kutu, ekranda üc satir yazi. Ohhh ne guzel dunya kurmuslar. Avrupali, amerikali gavur amma ahlak sahibi, bizimkiler musluman amma ahlaki gavur. Bu millet ne zaman duzelir bilmiyorum, amma ben goremem herhalde. :((

Ayrica bu cihazi 5-6 bin liraya alip yer bakmak icin 3000 lira isteyen ahlaksizi ben girtlagindan yakalarim. Karaktersiz bunlar. Bunlari canli canli acilan cukura gommek var ama Allah cc bu yetkiyi dunyada kimseye vermemiş.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Boşuna sinirlerinizi ziplatmayin :)
Bizim insanımızın cebinden para çıkmadıktan sonra aldığı hizmete değer biçme yeti bagıntısı kuramıyor.
Maddiyat ile davranışsal eylem o kadar bütünleşmiş ki iyi bir kahveyi 7 liraya sunarsaniz şüpheci, 30 liraya sunarsaniz tereddütsüz adım atma eğiliminde oluyor.
Gelen kişi 3 bin lira paramı alacak. Var ya da yok diyecek ve gidecek. Peki bu kişi elindeki cihaza bu kadar güveniyorsa neden kendi cok zengin değil bizim gibi gel yerimize bak diyenlerin peşine takılıyor ve "neden tespit yaptigi yerde % payı istemiyor" diye sorgulama yetisinden de yoksunlar.
Aslında 3 bin isteyen kişi açıkça ben yolumu buluyorum sizin gibi sorgulamayan eğitimsiz kişilerden diye beyanat veriyor.
Cebinden ne kadar çok para çıkarsa ayni dogru orantida mutluluk hormonu salgiliyorlar ve güvenleri artıyor.
Her şey psikoloji üzerine kurulu.

Evet yaradilani severim yaradandan ötürü ama yaradanin verdiği aklı kullanmayanlardan ve karakterinin sergiledigi değerleri çıkar üzerine inşa etmişlerden de mümkün mertebe uzaklaşma eğilimi her zaman ağır basıyor.

Hani demiş ya atalarımız "Sana vereyim bir öğüt, kendi ununu kendin öğüt "
Bul ve imhâ et bizi aydınlığa kavuşturur :)

BulursamKader25

Boşuna sinirlerinizi ziplatmayin :)
Bizim insanımızın cebinden para çıkmadıktan sonra aldığı hizmete değer biçme yeti bagıntısı kuramıyor.
Maddiyat ile davranışsal eylem o kadar bütünleşmiş ki iyi bir kahveyi 7 liraya sunarsaniz şüpheci, 30 liraya sunarsaniz tereddütsüz adım atma eğiliminde oluyor.
Gelen kişi 3 bin lira paramı alacak. Var ya da yok diyecek ve gidecek. Peki bu kişi elindeki cihaza bu kadar güveniyorsa neden kendi cok zengin değil bizim gibi gel yerimize bak diyenlerin peşine takılıyor ve "neden tespit yaptigi yerde % payı istemiyor" diye sorgulama yetisinden de yoksunlar.
Aslında 3 bin isteyen kişi açıkça ben yolumu buluyorum sizin gibi sorgulamayan eğitimsiz kişilerden diye beyanat veriyor.
Cebinden ne kadar çok para çıkarsa ayni dogru orantida mutluluk hormonu salgiliyorlar ve güvenleri artıyor.
Her şey psikoloji üzerine kurulu.

Evet yaradilani severim yaradandan ötürü ama yaradanin verdiği aklı kullanmayanlardan ve karakterinin sergiledigi değerleri çıkar üzerine inşa etmişlerden de mümkün mertebe uzaklaşma eğilimi her zaman ağır basıyor.

Hani demiş ya atalarımız "Sana vereyim bir öğüt, kendi ununu kendin öğüt "
Bul ve imhâ et bizi aydınlığa kavuşturur :)
Ah kardasim ahhh.
Koroglu bosuna vurmamis kendisini dağlara.
Acaba elinde cubuk da var miydi,
kaynak sularini bulmak icin :))