Jeosonar 3d almayi düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shovmeks

Member
Yok kardeş herkes istediğini söyleyemez , marka soruldu boşver dedin , Daha iyisi var dedin , marka vermeyeyim reklam olur dedin , 3-4 tane marka verdin , Bu markaları alan varsa kullanımı anlatsın dedim anlatmadın, Ne kullanıyorsan anlat dedim onuda anlatmıyor sun , Sen sistemi anlatıyorsun biri konuya zıpladı bu aralar herkes kanguru zaten ona Eyvallah çekiyorsun senden öğrendik falan , Ben hala cevabı alamadım konu sahibinin sorduğu cihaz nasıl alıp kullanan var mı 6500 para istiyorlar parası iyimi iş yapar mı ? Sen aldın mı bu cihaz dan var mı elinde kullandın mı ? Sendeki cihaz nasıl ? Mesela bende emfad , okm , conrad , whites , ug 2000 bir tanede toplama cihaz var ama jeo 3d yok bilmediğim almadığım ve kullanmadığım için yorum yapamıyorum dadaş â yönlendirdim onda var kullanıyor kendisi ne olduğunu anlattı , konu sahibi nerde bu arada ? Muhtemel doğru dürüst iki cevap iki mod arkadaştan geldiği için istediği cevabı aldı ve işine bakıyor , ikiside kullandığı için net konuşuyor , vlf yazarken araya noktalar atmıyor . İstanbul ağzı dedektor satıcısı gibi bir dünya yazı yazdın jeo 3d nasıl kullanılır is yapar mı yazamadın . En başında almadım kullanmadım bilmiyorum deseydin ugrastirmasaydin milleti süper olacakmış. Yok illaki anlatacağım diyorsan sistem diye bir başlık at yaz anlat okuyalım.
İyide niye benim yazdıklarıma saldırma gereği duydunuz onu anlamadım.
Evet sistem dedim çünkü hangi cihazın neye göre işlediğini bilip bilmeden millet cihaz alıyor ondan sonra parası cebinden boşa gidiyor.
Dediğim şeylerde sizi rahatsız eden noldu onu da anlamış değilim. Hatta burda bu işlerden anlayan birileride dediklerimi doğrularken.
Kimseyi bir şeye zorluyor değiliz şurda herkes görüşünü yazıyor bende bildiklerimi yazdım size ters bir şey de söylemedim.
Neyin ne olduğunu bile bilmeden direk cihaz tartışmasına girmek çok yanlış dedim zorunuza giden bu mu oldu bilmiyorum.
Herkes istediği cihazı almakta özgürdür ben vlf cihazla derin arama yaparım diyene saygı duyarız...
Lafı uzatmanın anlamı yok.

Kaimoya

Yeni Üye
Ustadlar kusuruma bakmayin buraya pek bakamadım sizden öğrendiğim bilgilerler bu yola cikmaya hazırlanıyorum ve dedektörümu secmeye çalışıyorum dadas ustamin memleketinde yasiyorum buralari benden iyi bilir ona göre bi cihaz secmem lazım

Turko

Uzman
İyide niye benim yazdıklarıma saldırma gereği duydunuz onu anlamadım.
Evet sistem dedim çünkü hangi cihazın neye göre işlediğini bilip bilmeden millet cihaz alıyor ondan sonra parası cebinden boşa gidiyor.
Dediğim şeylerde sizi rahatsız eden noldu onu da anlamış değilim. Hatta burda bu işlerden anlayan birileride dediklerimi doğrularken.
Kimseyi bir şeye zorluyor değiliz şurda herkes görüşünü yazıyor bende bildiklerimi yazdım size ters bir şey de söylemedim.
Neyin ne olduğunu bile bilmeden direk cihaz tartışmasına girmek çok yanlış dedim zorunuza giden bu mu oldu bilmiyorum.
Herkes istediği cihazı almakta özgürdür ben vlf cihazla derin arama yaparım diyene saygı duyarız...
Lafı uzatmanın anlamı yok.
İşte en son yazdığın cümle çok önemli onu anlatmaya çalışıyorum bende , boşver sistemi cihazı biliyormusun kullandın mı cihazın tepkisi ile işlem yaptın mı ? Konu başlığı almayı düşünüyorum , içeriği iş yapar mı kullanan var mı alan var mı ? Show dünyası hayal ettiğin gibi değil usta , Çok okuyan değil çok parası olan biliyor .

shovmeks

Member
Hani konu niye uzadı diyorsanız bu forumun herkesin fikirlerini beyan etmesi için kurulduğunu biliyorum.
Ve fikrimi söylemekten asla çekinmem.
İsterse konu 100 sayfa olur ama konuşulmuş olur.
Kimsenin bir başkasının görüşüne saldırmaya hakkı yok.

shovmeks

Member
Show ismi çok eskiden beri kullandığım bir isim o zamanlar show un daha anlamını bilmiyordum.
Dediklerimi iyi okuyan anlar zaten cihaz hakkındaki görüşlerimi . Zaten anlayan anladıda. Anlamayan da bizim markadan önce çalışma sistemini öğretmeye çalıştığımızda boş sanıyor.
Direk cihaza saldırmak istemem hem görmediğim cihaz da değil benim bi arkadaşta vardı baya kullandı ve pek memnun kaldığını söyleyemem.
Ama emin olun benim bu kadar yazımı iyi okuyan biri mantığı anlayabilir.
Yoksa jeosonar boş diyip geçsem hiç kimse bir şey anlamaz.

shovmeks

Member
Ha bide kaan5557 ustadan bahsediyorsunuz galiba kanguru diye zıpladı derken.
Forumdaki eski konuları okuyorum adam bildiklerini anlatmaya çalışıyor. Zaten yazdıklarını herkes anlamak isteseydi yada yazdıklarımıza boş denilmeseydi bir adım da olsa ilerleme kaydedilirdi. Diye düşünüyorum.
Sizin o boş sandığınız çalışma sistemidir bu cihazları ayıran marka ikinci plandadır bilmem anlatabildim mi?

Son düzenleme:

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,

Konuya katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. farklı boyutlara taşınmaması adına burada noktalamak en doğru olandır. bu yüzden kapatma gereği duydum, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

iyi dileklerimle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...