kalp gözü açık ne demek arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balkaya34

Bilgili Üye
Selam arkadaşlar: Amblans Ucaginin Ve TBMM vede bazı özel araclarin plaka larinda (GVS )
yazıyor bunları iyi düşünsün herkes ,Bu öncekindende korkunç olacak.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Haaaaa kusura bakma usdam ben YOZGATLIYIM demekki anlayışım biraz kısa ,ben agacı kışın göge gidip yazın yere iniyor sanardım siz simdi bana öğrettiniz sagol varol gardaş
Aklınızda birşeyler karıştırmaya çalışıyor olabilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun ben alet olmam. Bende Yozgatlıyım. Ama bak farklı farklı düşünüp farklı şeyler görüyoruz. Demekki izan memlekete değil insana bağlı. Selametle

balkaya34

Bilgili Üye
Aklınızda birşeyler karıştırmaya çalışıyor olabilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun ben alet olmam. Bende Yozgatlıyım. Ama bak farklı farklı düşünüp farklı şeyler görüyoruz. Demekki izan memlekete değil insana bağlı. Selametle

Selam hemşerim,,,, ,Bende aynen sizin gibi düşünüyorum. Ben kalp gözü ile , ALLAHIN ölüden diriyi ,Diriden Ölüyü çıkarması ,Bir ayetle anlatmış ALLAHÜTAALA ,,,,,,, kalp gözüyle arasında bir bag kuramadım. Kalp gözü açık kapalı ayrı bir konu.,,,,, Agaclarin otların güz gelince ölmesi ,Bahar gelince yeniden açılıp saçılması farklı bir konudur dır. Saygılar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Selam arkadaşlar: Amblans Ucaginin Ve TBMM vede bazı özel araclarin plaka larinda (GVS )
Kıymetli kardeşim bence forumu bu gibi konular ile meşgul etmemeliyiz. Burada her kesimden insan var birbirimize saygılı olmalıyız. Eğer camialar şahıslar üzerinden konuşucak olursak konuşmanın seyri tartışmaya v.s hoş olmayan yerlere gider. Bahsettiğiniz camiaya bağlılığım yok ama ordan da birçok sevdiğim abim kardeşim var ve emin olun burda da var vardır. Lütfen sizden istirham ediyorum kalp kırmaya sebep olucak söylemlerden uzak duralım. ? Tarikat, mezhep, ırk ve siyaset gibi konuların yeri bence bu platformlar değil. Saygı ve sevgi ile kalın.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Konu tahakkuk etmis.
Kalp gozu acilanlar nasil da goruyor gelecegi. :))
Merak etmeyin, kimden gelirse gelsin hazirligimiz tamam.
Bundan sonra kafasini kaldiranin
Karilari cariye, cocuklari ancak kole olabilir.
Endise etmeyiniz.
Defineye devam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...