Kanalın bitiş noktası

Poyraz33

Yeni Üye
Hayır ustam soldaki sizin çizdiğiniz uzun çizgi tek oyma güney saat 9 istikameti civarı ustam
Çevre çok geniş bir alan bazı noktalarda çalışma yapılmış fakat bu ve benzeri bi kaç yer oynamamış gibi duruyor kanımca ellememe sebepleri çevrede yakın bulunan evler olsa gerek çünkü sanırım kaçak kazı yapmışlar.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Hayır ustam soldaki sizin çizdiğiniz uzun çizgi tek oyma güney saat 9 istikameti civarı ustam
saat dokuz yönü batıdır :)

Kayanın ön tarafı doğu oluyor.?
G.doğu tarafına ima var.
O yönden sinyal gelirse gerisi boşluk etütüne kalır.

Poyraz33

Yeni Üye
Evet ustam murç orada var
Ayrıca kanalların bitiş noktası aynı ebatta bir kaya daha var sonra toprağa inyor kanalların iniş pusulası tam doğuyu gösteriyor onun için siz ustamın daire içindeki çizdiğiniz küçük oyma güneye bakıyor çift oyma olan kısım kuzey kanalların başlangıç noktası yani ilk yer kısmı batı ustam

kaynak

Ayrıca kanalların bitiş noktası aynı ebatta bir kaya daha var sonra toprağa inyor kanalların iniş pusulası tam doğuyu gösteriyor onun için siz ustamın daire içindeki çizdiğiniz küçük oyma güneye bakıyor çift oyma olan kısım kuzey kanalların başlangıç noktası yani ilk yer kısmı batı ustam
Güney tarafdaki kanal boyu ne ise ?
İki hedef arasıdaki mesafede o kadar.
Buraya iyi bir cihaz lazımki deşifre edesin kardaşım
Videoda ambulans sesi geliyordu caddeye yakın olduğunu anlamıştım :)
Bu sahayada bi 112 lazım :)

Poyraz33

Yeni Üye
hedef sayısı birden fazla
Evet ustam o yüzden çok yanılıyorum girişi tespitte kanal ve resimliyerek çizdiğiniz yerlerin ön kısmı ola bilirimi sağ veya sol işaretler kararsız buraktı ustalarım tşk ederim yardımlarınız için.

kaynak

Evet ustam o yüzden çok yanılıyorum girişi tespitte kanal ve resimliyerek çizdiğiniz yerlerin ön kısmı ola bilirimi sağ veya sol işaretler kararsız buraktı ustalarım tşk ederim yardımlarınız için.
Cihaz desteği almanız gerekiyor lakin değerli tespiti olmaksızın etüte girilmez kaldıki konumda sıkıntılı.

kaynak

Ekli dosyayı görüntüle 270802

Biz kanal diyoruz fakat bu resimde her iki pozisyonel ve standart halin sembolik anlamı "kesmek" demektir.
Sayısıda 7 dir.
" yedinci gün " altı gün yaratılış hikayesini ifadede tekrarlar"
her iki yönde uzanan ve bir " V " gibi görünürler.
Kuzey yönünden bunlara bakıldığında biri sağda biri solda kalıyor.
Dönen ışık sola ;
yani k.doğudan güneş doğduğu zaman bunların girişine/boyuna/kapısına temas edicek-karşılacak şekilde ayarlandı denmek istenmiş.

Güzel bir mekan.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bir ay olmus haala murc izi yarik cizik vs soruluyo konusahibi artik icraata gec aha bende surdan actim bu tasi kaldirdim. filan de islem aanini resimle