Kara Kuğu Geldi. Hazirlanin...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turko

Uzman
Konu başlıbaşına siyaset değil mi bir ben mi körüm ??? Kara kuğuyu uzaylılar mı getirdi yoksa ?
Ekonomiden ayrı bir siyaset düşünebilinir mi, bu kadar mı sığız ?
Şimdi biz burada istanbul belediyesinden 20 küsur yıldır otlanan inekleri mi yazdıkta mevzu oralara gitti ?
Başı açık, başı kapalı diye ayrımcılık kokan cümleler mi kurdukta siyaset yasak diyorsunuz anlayamadım.
Kimin başına ne geleceği takdir-i ilahi değil mi, şu sebepten şu oldu başına bu geldi demek, zevk alarak anlatmak,
yarın aynı şey ya da benzerleri başınıza geldiğinde ne düşünürsünüz bilmiyorum.
Atatürk ve devrimleri deyince bu kadar mı alerji oluyorsunuz, çok mu zorunuza gidiyor ?
Beyler, en beğenmeyeni, adını bile anmayanı bile 15 temmuzda parti binasına Atatürk posteri astı unutmayın.
Ha bu arada gördüğünüz gibi siyaset falan yapılmıyor, parti falan yok, durum tespiti var.
Sağlığınıza ustam ?

Turko

Uzman
Oradan bakınca öyle mi görünüyorum ?
Ben nasıl görünüyorum ? Acımasız gaddar insanların acıları ile zevk yaşayan iktidar aşığı badem bıyık Atatürkü sevmeyen ? Değildir herhalde öyle görmezsin. Benim baba tarafım oğlan tarafı Bulgaristan kız tarafı Selanik göçmeni. Babannemin Atatürk'ü 13 yaşında gördüğü yaşadığı anı anlattığı hikâyeleri ile büyüdüm ben. Neyi neden yazdığımı anlamak çok zordur. Siz hiç tren ile İstanbul'a getirilip İsmet İnönü nün bizzat ağzından evlat burası artık senin yurdun atamızın emri budur sözlerini duyan birinden Atatürk hikayesi dinledin mi. Benim çocukluğum geçti bu hikâyeler ile. Ata sevgisi öğreten kısımdayım ben öğrenen kısımda değil. Yani özetle ben Türk cüyüm benim olduğum yerde balon sol naraları yemez. Gördük geçirdik elhamdülillah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...