kaya kasadaki boşluğu tespit eden dedektör varmı

pandoras

Yeni Üye
s.a arkadarlar ustalarıma bi sorum olacak ben sadece boşluk üzerine araştırma yapıyorum geçenlerde alfa 2D diye bi dedektör gördüm 2d grafik ve sesle boşluğu buluyor diyorlar dik kaya yüzeyindeki mezar yada kasayı görürmü bu cihazı kullanan varmı iş görürmü yada net verim alınacak cihazlar hangisidir cevaplar için teşekürler

pandoras

Yeni Üye
ihtimalleri hesaplamayı bana bırakın benim sorduğum cihaz konusunda tecrübe veya bilgi

pandoras

Yeni Üye
cevabın için tskrlr ustam benim ögrenmek istediğim dedektörlerin zeminde yani yerden gelen manyetik alanı algılıyor dedikleri için dikey kayadakileride algılarmı diye merak ettim yada bu tip arama için özel bi cihazmı var

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kayada kasa olsa o kadar da derine gitmez üzerine herhangi bir dedektör tutarak destek alabilirsin, var ise şayet.
ihtimalleri hesaplamayı bana bırakın benim sorduğum cihaz konusunda tecrübe veya bilgi
enkisa zamanda gercek arazi saha mekan antik harabe yapi argeni islemini cabani iceren resimli bir konunu bekliyorum..busekilde bilimsel teorik felsefik argumanlar ile cevap almaya vermeye calisman hicbisey ifade etmez..dedigim gibi konu ac ozaman konusalim.sen mevzuyu cok yanlis anlamissin yada beni...