Kaya mezar olabilirmi

deepness

Yeni Üye
@Kenz56 Şu anda orada ne Adam kafası var nede el var . Tahrip etmişler . Nedir bu Tarih düşmanlığı .O bölgeye yıllar önce gitmiştim Orası ibadet ayin sunak vs yapılan bir yer aslanın karşısında dik bir kaya var .Varda var kayalar herşeye benziyor o bölgede çok yorma kendini sahte işaretler çok var

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Kenz56 Şu anda orada ne Adam kafası var nede el var . Tahrip etmişler . Nedir bu Tarih düşmanlığı .O bölgeye yıllar önce gitmiştim Orası ibadet ayin sunak vs yapılan bir yer aslanın karşısında dik bir kaya var .Varda var kayalar herşeye benziyor o bölgede çok yorma kendini sahte işaretler çok var
Madem orada birsey yoksa,
Tarih dusmanligi dediginiz mesele nasil olmus..??
Bunu anlayamadim.
Kayalarin parcalanmasini soyluyorsaniz, maden ocaklarini kapatmak gerekir.
Tarim alanina kurulan sehirlere dusman olmak lazim o zaman.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Başka resimlerde var. Altıdan fazla yükleyemezsin diyor. Açıkçası yükleyemedim.
Alttaki konuyu inceleyiniz.

Kenz56

Member
Bende başka bilen yok diyordum. Evet hakl

Alttaki konuyu inceleyiniz.

Teşekkür ederim. Sagolun.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende başka bilen yok diyordum. Evet hakl

Teşekkür ederim. Sagolun.
Resim çemkeye gittiğinizde kafa dediğinizin detaylı birşekilde, önünü ve arkasını çekebilirmisiniz. Bilhassa arkasında geniş bir düzlük varsa düzlükte çöküntü, baktığı yöndede küçük bir düzlük, oradada yarısı toprakta düzbir taş. Bunlara dikkat edebilirmisiniz. Selametle kal

Kenz56

Member
Resim çemkeye gittiğinizde kafa dediğinizin detaylı birşekilde, önünü ve arkasını çekebilirmisiniz. Bilhassa arkasında geniş bir düzlük varsa düzlükte çöküntü, baktığı yöndede küçük bir düzlük, oradada yarısı toprakta düzbir taş. Bunlara dikkat edebilirmisiniz. Selametle kal
Detay için tekrar gidecem. Ancak düzlük biryer hiç değil. Orası vadi . Karşılıklı iki tepe. Baktigi yön karşı yamaç. Ve karşı yamaçta tepede yüksekce uzaktan bakildiginda düz uzunca bir kaya, Yakına gidince oldukca genis ve yuksek 7 8 m yukseklikte yine en az 6 7 cm çapında bir kaya var. Yukarda resmini atmıştım. Yanı baktığı yönde düzlük yok. Bu bahsettiğim kaya tabiki toprağın içinde. Ama ne kadar içinde onu bilmiyorum. Teşekkür ederim.

Kenz56

Member
oturak taşı mıdır.. yakından baktınız mı ..
Ekli dosyayı görüntüle 270228
Yakından çok baktım. Ama bir oturak tasinin oturak taşı olması için neler olması gerekiyor bilmiyorum. Bu işlerle ilgilenen yeni biri olarak tabiki böyle bir objeyi görünce hemen oturak taşı olduğunu düşünüyorsunuz. Belkide is On ehli biri gelip baksa oturak taşı olmadığınıda söyleyebilir. Teşekkür ederim.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yakından çok baktım. Ama bir oturak tasinin oturak taşı olması için neler olması gerekiyor bilmiyorum. Bu işlerle ilgilenen yeni biri olarak tabiki böyle bir objeyi görünce hemen oturak taşı olduğunu düşünüyorsunuz. Belkide is On ehli biri gelip baksa oturak taşı olmadığınıda söyleyebilir. Teşekkür ederim.
haklısın ben ehli biri olmadığım için ben oturak taşı sandım kusura bakma yorumumu dikkate alma olur mu ?