Kayada ki delik

Sensizolamam

Aktif Üye
Mahzen zaten var kayada üçgende var benim gördügüm. Fakat etrafta baska işaret araman gerek. Bosluk tespiti yaptinmi hic? Bide bu kayanın etrafını kim kırdı kırılmıs hep belki başka işaret vardı oda gittiyse bosuna ugrasma derim.

Blue.

Editör
Anladım Usta Sagolasin yok yapmadım bölgeyi tam araştırmadım ama baya değişik işaret Ler mevcut

timur964

konularim
kuçuk delikl olan yeni buyuk olanıda geniş açılı çevresiyle görmek gerek

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Neti 30 ise metraj veriyor hedef ayri bir yonde olabilir projenin kagit uzerinde yon be konumu ile sunum yapilmali

Esteban74

Editör
Ölçüleri daha net almalısın. Deliğe çelik bir tel gönder ve derinliği net ölç inşallah. 3 delik var demişsin , bu üçgenmi yapıyor birbirlerine olan mesafeleri nedir. Eğer üçgen yapıyorsa sivri olan yerinde bir ağaç varmı. Kısacası detaylı bir çalışma gerekli.
Kolay gelsin

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kaya mezarıdır kendisi .Nasıl kapatıldığı şekli nasıl bunu öğrenmek için ortaya çıkartmalsı gerekir.

Blue.

Editör
Ölçüleri daha net almalısın. Deliğe çelik bir tel gönder ve derinliği net ölç inşallah. 3 delik var demişsin , bu üçgenmi yapıyor birbirlerine olan mesafeleri nedir. Eğer üçgen yapıyorsa sivri olan yerinde bir ağaç varmı. Kısacası detaylı bir çalışma gerekli.
Kolay gelsin
Ustad 3 , delik derken aynı cins kayada birbirlerine kısa mesafede 3adet benzer kayada aynı işaret var tek bir kayada değil farklı kayalarda aynı farklı bölgede aynı kaya ve delik mevcut eyvallaha araştırcaz artık

Blue.

Editör
Kaya mezarıdır kendisi .Nasıl kapatıldığı şekli nasıl bunu öğrenmek için ortaya çıkartmalsı gerekir.
Eyvallaha ustam değerli bilgin için teşekkür ederim mezar olduğunu düşündum fakat ilk defa kaya mezarında böle bı işaret görüyorum tek delik ve baya derin dir delik ve usta bu derinlik mezarda derindemi anlamında dir