Kervana takilip turnikeye girenler

ustam bizim birliklerimiz bilerek antik alanlara zarar veriyorsa karsi taraf hak talep edebilir ve bir ozru hakederler tasvip etmiyoruz antik alanlarin zarar gormesini
Ain Dara’nın son haliyle ilgili bazı fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı ancak bunların doğruluğu bağımsız kaynaklar tarafından henüz teyit edilmedi.
Ustam biz farklıyız... Kaynağımızın Allah olduğunu benimsemiş her zaman spor yapan okuyan beyinleriz... Cahiller çok art niyetli çççokk.. gücü - zayıfı çıkarına kullanan çok ve çok.. Bu sistem mi desek dış güçler mi desek her ne deselim biz bu ülkenin kınalanmış ayrılmış aç susuz bırakılmış insanlarıyız.. Her gelen insan hayvan gurup kuruyor örgüt kuruyor parti dernek kuruyor serbest bütün kaynaklar onlara çalışıyor... Bize(defineci =doğacı olduğumuz için) herşey yasak nefes almakta yasak,

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
tamamdir ustam onu terfi ettiririz.yanliz altta kalip cani cikacak olani herkes kestiriyodur
Ustam o dediğin konu çok ince bir konu.Ama üstü kapalı ufak bir yorum yapabiliriz.Bu işte en büyük emekçi hazine arayan arkadaşlardır. Hakları verilmiş olsa hiç bu tür polemikler yaşanmaz ülkemizde.Nasıl yurt dışındaki paranı getir sorgusuz sualsiz kanun çıktı defineci arkadaşlar içinde getir paranı al yüzeysel araştırma serbest olan bir kanun çıkması lazım.​

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Ustam o dediğin konu çok ince bir konu.Ama üstü kapalı ufak bir yorum yapabiliriz.Bu işte en büyük emekçi hazine arayan arkadaşlardır. Hakları verilmiş olsa hiç bu tür polemikler yaşanmaz ülkemizde.Nasıl yurt dışındaki paranı getir sorgusuz sualsiz kanun çıktı defineci arkadaşlar içinde getir paranı al yüzeysel araştırma serbest olan bir kanun çıkması lazım.​
cok eminim ebediyyen bu sektore dair esneklik guzellik olmayacak..sebebi coooook.
antalyada sikke sempozyumu vardi hatta zengin bi avukat koleksiyoner muzeden izin almis stand acmis .bi dolandim havayi kokladim dinledim.inanilmaz bir kibir dusmanlik var defineciye karsi.vatan haini gozuyle goruluyor.bu isi buyuk kosturanlar hukumetler siyasiler kurumlar ustunde buyuk baski kuruyor pastadan pay azalsin istemiyiiler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
1965 e kadar kaymak yabancilara akti.
Millet yeni uyandi.
Memlekettedeki erkeklerin yarisina yakini bu isle istigal ediyor.
Muhakkak ki olmasi gereken kanun birgun cikacaktir. Cikarmak istemeyenlerin miadi gelince mecbur kalacagini dusunuyorum. Romayi yerustunden ve yeraltindan silmedikce bu millete rahat yok :))