Konu Başlıkları ?

devil

Engellendi
Bende hiç bakmadım başkasının konusuymuş

Kristof34

DogacıyıZ
Forumda fotografsız define işaretleri diye bir bölüm var gir oraya sol üstte yeni konu AC butonu var onu tıkla konu başlığınazemin altı mezar yaz mesaj kismina gerekli bilgileri yaz konuyu aç de tamamdır.

devil

Engellendi
Hakan öncelikle hg.yeni konu açıp oradan takip edebilirsin

devil

Engellendi
Ktistof ustad teldeyim duzenle bi zahmet

HAKAN49

Yeni Üye
Bu bahsettiğimkare işareti olan mezara daha eldeğmemiş.bunun gibi çoksayida mezar var ama biz 3 işaret gördük .

slobozia

Yeni Üye
Arkadaslar büyük bi kayann üstünde bi tosba kafasi geriye dogru bakiyo anlayan varmi bunun ne oldugunu.

ECE07

Engellendi
Bu konu uzun zamandır dikkatimi çekiyor. Konu hakkında "Yeni Konu" açmaya karar vermişken, "Bu konu mutlaka açılmıştır" düşüncesiyle konu başlığını aradım ve beklediğim gibi oldu. Yönetim tarafından konu açık bir şekilde ifade edilmiş, ve üyelere gerekli bilgilendirme fazlasıyla yapılmış.
Konu açan arkadaşlar bu konuyu okumamış olacaklar ki, aynı çığlıklar devam ediyor. Kendi adıma söylemek gerekirse, bu tür başlıklarla açılan konulara müdahil olmamaya özen gösteriyorum. Konu başlıklarının bir çoğu ki son zamanlarda epeyce arttı, gerçekten çok vahim. Yeni üye olan arkadaşları anlamak mümkündür fakat uzun zamandır üye olan arkadaşların bu tür konu başlığı ile konu açmalarına anlam veremiyorum. MendereS ustanın da söylediği gibi yarardan çok zarar getiren bir durum.
Bir çift sözümde; "xxx, yyy, zzz ustam, haydi el birliğiyle şu konuyu çözelim vs." şeklinde ismen konu açan arkadaşlara olacak. Yapmayın böyle, inanın hoş bir algı oluşmuyor, öyle bir an gelir ki; yardım istediğin x,y,z ustanın gözünden kaçan bir husus, yeni üye olmuş, bu işlerden hiç anlamayan bir arkadaşımızın dikkatini çeker ve bu dikkat belki de sizleri hiç tahmin edemeyeceğiniz bir durumla karşı karşıya bırakır.
Özellikle konu başlıklarının, konunun içeriğine uygun olarak açılması hususunda yeni tedbirler alınması gerektiği inancındayım. Bu hususun düzene oturması halinde de; İnternet ortamında bir işaretle ilgili araştırma yapan bir kişi; "Kare Sunak" başlığı ile arama yaptığı zaman, otomatik olarak Definesohbeti.com sitesi ile karşılaşacaktır.