Krom çubuk

Şef

Member
Ustalar içinizde krom çubuk kullanan varmı. Varsa yorumları bekliyorum.

Bahhalebah

Aktif Üye
Şef bey kardeşim her türlü çubuk mevcut elimde fakat en çok kullandığım pirinç olanlar krom nikel ve bakırlar çok seri çubuklar fakat bende krom çok hantal kaldı her insanda çubuklar çok farklıdır mesela bende alimiyum çubuk hiçbir madende tepki vermez sadece boşluk bulur boşluk da kullanırım kim ne derse desin hangi çubuk favori çubuğunuz buna zamanla kendiniz karar veriyorsunuz başarılar

Şef

Member
Şef bey kardeşim her türlü çubuk mevcut elimde fakat en çok kullandığım pirinç olanlar krom nikel ve bakırlar çok seri çubuklar fakat bende krom çok hantal kaldı her insanda çubuklar çok farklıdır mesela bende alimiyum çubuk hiçbir madende tepki vermez sadece boşluk bulur boşluk da kullanırım kim ne derse desin hangi çubuk favori çubuğunuz buna zamanla kendiniz karar veriyorsunuz başarılar
Metal ayrımı mükemmel benimde kullanmadığım çubuk kalmadı. Benim walf,den daha iyi ayırım yapıyor. %yüz başarı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Şef Kardaşım,

Krom çubuk yanlız başına iş görmez.
Bir sistem dahilinde güzel şeyler başarmaya vesile olur.
Bu sistemi şu an için bazı sebeplerden dolayı yazamıyorum.
Günü gelince yazarım inşallah.

O güne kadar ya birileri yazacak,
yada beni bekleyecen maalesef kardaşım.
Bilinen çubuklarda mahirleşmeye devam et inşallah.

Raskoln61

Yeni Üye
Çubuk altın işareti verdiği yeri kazdığınızda altına ulaşamıyorsanız. Birde sabah güneş doğuşunda çubuklarınız ile altın işaretini tekrar arayın. Size gerçekte bulunduğu yeri gösterecektir !!!

yeraltındaki altının yaydığı elektro manyetik frekanslar güneşin açısı ile dağılma esnasında farklılık gösterir.

özetlemek gerekirse burda ki sır denilen şeyi sizlerle paylaşıyorum sevgili ustalarım.

A noktasına baktığınız da saat övleden sonra 14:00 iken aldığınız altın işareti ile sabah gün doğarken 05:00 te aldığınız altın işareti farklı yer olacaktır.

Doğru yer gün doğumunda olandır

Son düzenleme:

Meltun

Bilgili Üye
Ustalar içinizde krom çubuk kullanan varmı. Varsa yorumları bekliyorum.
Krom çubuk olarak genelde piyasada satılanlar nikel karışımlı ve paslanmaz adı altında bilinmektedir. Anti statiktir metal allerjisi olanlar dahi rahat kullanabilir.Yanlız başına çubuk yapılarak kullanıldığında hantaldır.Kullanıcıyı huyunu öğrenene kadar yanıltır.Bu nedenle Alimünyum,pirinç ile birlikte hazırlanıp kullanıldığında çubuğun çalışma ve çekiş gücü şaşılacak derecede artar.Saygılarımla

GERMO

Engellendi
BulursamKader25 ustam birde bana diyorlar bu kadar sakinsin, canınız sağolsun, değilmi Aliömer ustam Mal bulanındır ustam öyle değilmi çok seviyorum kardeşlerimi ve mecburum, sef_er im duymasın, kader ortağım benim. Eğer çayınıza muhsil şurubu dokmezsem, saklayın saklayın, deli firat biraz deliliginden borç verisin gardaş, önemli möhöm mesele var.
:19::137:
:12:
@Şef Kardaşım,

Krom çubuk yanlız başına iş görmez.
Bir sistem dahilinde güzel şeyler başarmaya vesile olur.
Bu sistemi şu an için bazı sebeplerden dolayı yazamıyorum.
Günü gelince yazarım inşallah.

O güne kadar ya birileri yazacak,
yada beni bekleyecen maalesef kardaşım.
Bilinen çubuklarda mahirleşmeye devam et inşallah.