L Cubuklarda sır yeni kullanma tekniği

geredeli

Yeni Üye
uzun zamandir çubuk kullanıyorum . bi sürü video var sacma sapan adam metali yere atıyor tak buluyor. inanma bu adama.. ben cubukla bire bakacaksam şüpheleniyorsam hemen gozlerimi bağlatıp yanindakilerden yardim istiyorum etrafimda ceviriyorlar falan. beyin tamamen boşalıyor. ve yine bende uzun zamandir bentoit kullanıyorum. kedi kumunda yüzde 98 var. ve elinde cubuk ben boyle bulurum burayi buldum diyen adamin gözünü bagla simdi bul bakalim de. cok azi dogru noktaya gidecektir

Ledun

Bilgili Üye
uzun zamandir çubuk kullanıyorum . bi sürü video var sacma sapan adam metali yere atıyor tak buluyor. inanma bu adama.. ben cubukla bire bakacaksam şüpheleniyorsam hemen gozlerimi bağlatıp yanindakilerden yardim istiyorum etrafimda ceviriyorlar falan. beyin tamamen boşalıyor. ve yine bende uzun zamandir bentoit kullanıyorum. kedi kumunda yüzde 98 var. ve elinde cubuk ben boyle bulurum burayi buldum diyen adamin gözünü bagla simdi bul bakalim de. cok azi dogru noktaya gidecektir
Gözü bağlamak yetmez
Yanınızdakiler de size sırtını dönsün
işte o zaman ak koyun kara koyun daha da netleşmiş olur.
Bentoniti, pirinç çubukla kullanırsanız işinize yarar, pirinçin eksikliğini kapatır.
Gümüş veya krom nikel çubukla kullansanız ilave 1 tane faydası olmaz.
Bentonitin kullanım mantalitesi baştan sona yanlıştır zaten
Bununla alakalı çubuk konusunda gerekli izahatlar yapılmıştı.
Bulabilirseniz okumanızda fayda vardır

Recepdistek

Member
Değerli ustalarım bende yaşlı bir cubuk ustası amcamin yönlendirmesiyle bor kullandim. Çubuklarının içindeki bentonit, feritnuve, kalsiyum gibi içerikleri çıkarıp sadece madenden çıkarılmış ham bor koydum. Kundakli pirinç cubuklarim tamamen degisti. Hem hassasiyeti arttı hemde altına ve gümüşe verdiği seklilleri değişti. Acaba ben bu borun yanına bentonit ve feritnuve de eklesem
mi ?

geredeli

Yeni Üye
ustam mantik olarak çubuğu aldik ele tuttuk. üç ihtimal vardir ya metale ya boşluğu yada minarele gidecektir. . siz bentoniti alıp tuttuğunuzda ayni noktaya giderse ugrasma orayla.

geredeli

Yeni Üye
ve israrla söylüyorum çubuklara para verme olayini da çözelim kendiniz yapin. .. ve cubukta tek dogru yoktur yada tek yanlis yoktur siz kendiniz deneyerek tercube kazanarak dogrunuzu da yanlışınıza kendiniz ogrenin

jeodek

Bilgili Üye
Sondajcilar da bentonit vardır. Kuyu acarlarken kullanırlar