Lorenz z1 vs Minelab gpx 5000

bubulabo

Yeni Üye
Merhaba, ustalar derinlik ve ayrım konusunda Lorenz z1 mi daha iyi, Minelab gpx 5000'mi ?

Turko

Uzman
Ferrari mi Porsche mu ?
Sarışın mı esmer mi ?
Nike mı Puma mı ?
Lorenz mi minelap mı ?
Amerika mı Rusya mı ?

Edep öğret bana bu gece ...

kadersiz48

Member
@Turko ustam demek istiyor ki iki makinada can ciğer.. Burda edeplik bir durum yok..
Bana sorarsanız şahsi fikrim lorenz 1 tık iyidir ama minelabında affı yok.

Hostia

Moderatör
Moderatör
ayrımda minelab derinlikte lorenz diyebilirim şunuda diyebilirim her ikiside modası geçmiş cihazlardır neden daha güncel olanlara bakmıyorsun mesela groundtechle ajax modelleri. sonra senin markalar asılında birbiriyle kıyaslanmaz ikisi farklı özelliklere sahip değilmi lorenz boşluk bulabilir minelab bulamaz ve diğer bir yığın özellik.

ömer z

Member
Loranz z1 data taramada nekadar derine iniyor. Tecrübe eden varmı ustalar aceba

ömer z

Member
Pulse aramada şirketin tahmini verileri var ama zemin görüntüleme konusunda derinlik bilgisi yok yada ben bulamadım.şuan para denkleştirme aşamasındayım. Bu sene içinde Z1 kesin niyetim ama Bide z2 çıkacak diye ortada bir duyum var. Kesin bilgisi olan varmı ustalar

Turko

Uzman
Arkadaşlar Türkiye sınırlarında gözden çıkaracağınız cihazlar alın. Kullanımı yasak çünkü. 2 gün sonra denk gelir arazide rütbe heveslisi biri tırmalar durursunuz. Fatura falan kurtarmaz. Cihazın biri 30 bin biri 45 bin TL . Ben evvelki yıllar şöyle yapardım. Araziye göre cihaz belirlerdim. Yer tespiti için büyüklerimiz den destek alırdım. Gelen abimiz noktayı verirdi. Toprak yapısına göre işlem sırasında işimi çözecek cihazı alırdım. İsim bitince 2.el satışa çıkartırım. Yük etmeye gerek yok. Amaç tek tek ise bu cihazlar ile tek tek yapmak Volvo s90 ile off-road yapmak gibi.