Mağaradan çıkarılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botan5656

Engellendi
Kitap değil üstad tablo. Dediklerine katılıyorum. Ne olursa olsun insan hayranlığını gizleyemiyor yinede.

akyol

Bilgili Üye
dostum tablo gerçek değil bariz ortada yüz kısmı farklı bir fotograf ile değiştirilmiş kesim izleri halen üzerinde belli ediyor kitaba gelince onunda sahte olduğuna eminim gecenlerde burada yine yazmıştım bana urfa izmir ankara yaptırdılar kısacası inanma
Ekli dosyayı görüntüle 218003

botan5656

Engellendi
Konu sonuca ulaşmıştır eyvallah üstadlar.

Mehmet_mehmet

Engellendi
botan5656 kardeşim sen yolundan dönme sen bunları götür müzeye teslim et,o müze kabul etmezse başka müzeye ver

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Konuyu ayrı açıp kuru kalabalık yapmak istemedim. Devam etsin bu şekilde istedim.
Usta anlaşıldı ki sen bu sahte işi yapıyorsun seni uyardım anlamazlıktan geldin birdaha bunu yaparsan gerekeni yaparım bilgin olsun burası ticarethane değil ve konuyu kapatmıyorum....

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bilip bilmeden insanları töhmet altında bırakma. Erkekliğe yakışmaz. Beni zerre tanımıyorsun. Üyeligimden beri paylaştığım konulara yorum yaptığım konulara bak öyle konuş. Kafana göre posta koyup artistlikte yapma. Varsa derdin özelden yaz. Ağır abiler gibi son noktayı koyup konuyu kapatmışsın. Sözünde dur konuyu kapatma. Senin zerren kadar ben bu işin içindeyim. Bisey bildiginide sanma. Saygısızlık yapıyorsun. Profilime bak öyle konuş. Dans ettiğin adamı tanı.

Adam bizi tehdit etiği için onu yasak listeye aldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...