Mağmayami ineceksin be mubarek

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Mal bulanındır

İyi azimli kisilermis nasıl kazdılar 140 metre büyük cesaret ben biri 20 metre kazmis onu duydum hayiflanmistim bunu görünce 20 metre normal geldi ?
yamacdan gorunmemek kamufle olmak mantigiyla dagin tepesinden inip koridorlu tunel kazip hedefe ulasmak istemisler....

Mal bulanındır

O deılde ustam 100 metreden sınyalı neyle aldı acaba yada nasıl hesapladılar akıllı ınsan 100 metre kazarmı ?
yok oyle deil ......bazen sevgilinin yanina giderken ana yoldan yada evin ana kapisindan deilde.komurlukden bahceye gecersin ordanda agaca cikip balkonuna atlarsin..cunku yaninda olacagin fikri herseyi goze aldirir ..
O hesap..

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yok oyle deil ......bazen sevgilinin yanina giderken ana yoldan yada evin ana kapisindan deilde.komurlukden bahceye gecersin ordanda agaca cikip balkonuna atlarsin..cunku yaninda olacagin fikri herseyi goze aldirir ..
O hesap..
@Mal bulanındır ustam bu ne yaa, maaşallah 100 metre, vay bee, banaböyle adam lazım, ücret önemli değil:D:D paletliden iyiymiş ler sessiz sedasız inmişler ama gene kurtuluş yok yakayı kaptırmışlar, emeğe yazık olmuş çok da masarıf etmişlerdir, inan üzlmemek elde değil, kim gammazladıysa yazıklar olsun

Hoplit

Bilgili Üye
Çok zamandır define haberlerini takip ederim ömce inanırdım sonra anladımki hepsi yalan haber okunsun diye veriyorlar gazı. bildiğim bi yakalanma vardı adamın elindeki parçalar para etmiyodu sonra yakalanınca haberde paha biçilmez eserler olarak yazıldı :D:D:D

şimdi gördüm defineci 100 metre kazmış valla yalan billa yalan, tamam haberin okunsun eyvallahta bu yalan söylenirken azcık ayar çekilir çır çıplak yalan söylenmezki iyi kötü bi gömlek giydir. bundan sonra haberlerin hepsini yalanlıyacağım göreceksiniz bak.