Makro pulsedive

ilkkez bugün kullandım iyi hoş taşa tutuyorum tasin belli bir bölumune ötuayor ama taştan bir sonuç çikmiyor anlamadim pek tasa neden öter bu dedoktor

Apollon01

Moderatör
Moderatör
taşa ötüyorsa işin var demektir, boş mu ötüyor, dolu mu onu bilmeniz lazım, boş ötüyorsa hiç uğraş ma verebiliyorsan geri ver

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Belki kasa olabilir ustam taşın içinde..Kontrol ettinizmi taşın içini ? ?

Son düzenleme:
taşa ötüyorsa işin var demektir, boş mu ötüyor, dolu mu onu bilmeniz lazım, boş ötüyorsa hiç uğraş ma verebiliyorsan geri ver
Haklisin ustam ama ilginc tasin her yerine degil sadece belli iste 1 karislik bir alana otuyor en ilginciyse her tasa ötmüyor anlamadim

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Cihazınızın taşa ötmesi sizi çok yoracak,taşa ötme sebebi büyük olasılıkla kayadaki madenli yapıdandır.Bir kaç deneme ile bu durumdan kurtulabilirsiniz. Birincisi sinyal alınan yerden metal olmadığından emin olduğunuzda cihazın toprak ayarını iyi yapınız sırası ile cihazın derinlik ve ayrım ayarlarını belirli aralıklarda düşürerek sinyal alınan yere tekrardan tutunuz ,bu işlemi hassasiyet ayarlarını düşürerek denemeler yapın, durumda bir değişiklik olmuyorsa cihazınız madenli yapıdan etkileniyor demektir, sizin adınıza üzücü bir durumdur.