Merdivenle Çıkılan 3 adet Kırmızı Haçlı Mağara;

Efendi51

Bilgili Üye
ilk resim mağaranın içinden tam karşı taraf, son resim mağaraya çıkılan merdiven, Ustalar en güzel konumu bu resimlerle açıyorum, şimdilik bu kadar resim koyabildim, ancak isteyen ustalara resim çeker eklerim inşallah, büyük bir mağara ağzı açık, yazlık mı bilmem, hepinize teşekkürler ustalarım, saygılar

Efendi51

Bilgili Üye
resimlerin devamı

aynı yerin resimleri devam

Efendi51

Bilgili Üye
resimlerin devamı

devam resimlere

poseidon2023

Uzman
Genel olarak konuşuyorum üzerine alınma
Sevdigim birisin tasımasamda

Resim cekilir bir iki üç dört beş paylaşılır herkez bildigi kadar canına dişine katar yardım etmeye ugraşır orayabak şu olcak bu olca incele der yapılan nedir tekrar resimcek paylaşa yok aga millet ulennnn millet hic birinis bir şey bilmiyonuz calıştım yok \ yok olması ulaşıp ulaşmaman deyıl okadar yazılıp cizildikten sonra kişilerin bir şey yapmaması

Sana dedim aga dedigim yerlere bak bulamazsan haber ver gelip bulurum diye iki yada üç kere gittin yere yer müsayit deyil calışmaya tarlalarvar cubuk tuttunmu bilmiyorum nasip hayırlısı ne diyem

Efendi51

Bilgili Üye
Genel olarak konuşuyorum üzerine alınma
Sevdigim birisin tasımasamda

Resim cekilir bir iki üç dört beş paylaşılır herkez bildigi kadar canına dişine katar yardım etmeye ugraşır orayabak şu olcak bu olca incele der yapılan nedir tekrar resimcek paylaşa yok aga millet ulennnn millet hic birinis bir şey bilmiyonuz calıştım yok \ yok olması ulaşıp ulaşmaman deyıl okadar yazılıp cizildikten sonra kişilerin bir şey yapmaması

Sana dedim aga dedigim yerlere bak bulamazsan haber ver gelip bulurum diye iki yada üç kere gittin yere yer müsayit deyil calışmaya tarlalarvar cubuk tuttunmu bilmiyorum nasip hayırlısı ne diyem
poseidon2023 ustam eyvallah teşekkürler , oraya bir daha gittim ve ordan yeni resimler de paylaştım, sizde gördünüz, şu anda orda tütün hasadı yapılıyor fazla göze batmamamiz gerekiyor abiciğim, yoksa baştan beri diyorum gelirsen boş göndermeyiz seni diye, ama su anda en sıkıntılı zaman oldugu icin bury ara yoğunlaştım & bu haçlara ne dersiniz, kilise mi,gizli ibadethane mi? Nedir bir incelermişsiniz, en güzel konumu açtım gizli bir sşey kalmaz zamanla hepsi çözülür inşallah, saygılar abicim

adil_e

Aktif Üye
arkadaşım alan çok geniş ve bana göre çok emareli yerler. tek tek işaretleyim dedim ama bu seferde resimin her yeri karalanacak. sen ilk olarak bence dedektörle buralarda dolaş çok tekleme toplarsın buralardan. yüklemiş olduğum 3. resimde 1 rakamı ile belirtiğim yerde boşluk ara ayrıca ok işaretiyle gösterdiğim yerlerde giriş ara.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Evet güzel yer ustam.
çevrede başkaları da olsa, gündüz tespit çalışması yapılabilmeli.
Gündüz tespit çalışması yapılamayan yerde gece işlem yapmak bile çok riskli.
Takın kafanıza bir arkeolog şapkası, boynunuza da bir fular, araştırın.
Soran olursa kaya-maden uzmanıyım deyin. Geziyorum deyin.
İleri geri yapana defineciyim deyin, hatta candarmayı araması için tazyik yapın.
3 defa bunu yapsanız 4ncü defa candarma dahi gelmez.
Arazide traking candarmanın lal olduğu meseledir. Size birşey demez.

(Yahu bu kadar hasedçi ne zaman oldu bu millet..?
3.000 senedir yerin altında durup bir işe yaramayacak şeyleri ekonomiye kazandırmak vatandaşlık görevi olması lazım.
Ülen 30 sene önce Çanakkaledeki şehitlik mezbelelikti. Romayı bizansı ihya etmek ne demek oluyor hirbolar.)

Neyse. Vites yine boşa çıktı...

Devam ustam devam.
Mezarları da şapelide bulmak gerek buralarda...