Merhaba

DoğaciKiz

Yeni Üye
Ben yeniyim formda. Sevgiler herkese hobi için bu işi yapiyorum daha yeni başladım ve Nokta Makro PulseDive aldim daha yeni
Acaba gezilerimde kendi bag bahçemizde çok taş var kaya kasa da ve 10 15 cm lik toprak altini dinlermi benim isime yararmi...
Bana kiymetli bilgi tecrubelerinizden cevap verirseniz sevinirim

gülbahçeli

Editör
öncelikle hoş geldiniz 10 15 cm yi rahat alır işinizi görür yani arama yaparken dikkat edin herkesin gözü önünde arama yapmayın cendermeye haber verirler başınız ağrır sonra

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
izinli resmi gozetimli aramalar disinda herturlu sorun yasanmaktadir medyadaki son 5000 defineci haberi ispatidir.fatura degil fbi cia belgende olsa Boş anca 46 c belgesine sahipsen ilisen olmaz.yakalanmadigin surece hersey serbesttir bu hayatta

DoğaciKiz

Yeni Üye
izinli resmi gozetimli aramalar disinda herturlu sorun yasanmaktadir medyadaki son 5000 defineci haberi ispatidir.fatura degil fbi cia belgende olsa Boş anca 46 c belgesine sahipsen ilisen olmaz.yakalanmadigin surece hersey serbesttir bu hayatta
Kendi arazimizde bulursak yada ararsak suçmu?

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ne demişler tilkinin dolaşıp dönüp geleceği yer kürkçü dükkanıdır.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bilgili anne forumda yerine formda diye birtek o yazar
ustam oda bikar oda heder olur oda silinir.biz ne goygoyculari geyikcileri cildirttik .kimseyi muhabbet tellali masaya meze ettirmemeliyiz.sona burdaki yazismalari uye isimlerini konulari sosyal medyada kullaniyolar orneklerini suustum