neyin gerginligi

ragıp

Uzman
ustam, bu gün problemi olmayan insan yok
herkesin kendine büyük problemleri vardır
bu problemler ise kişileri geriyor.
zaman zaman bizim de gerildiğimiz gibi
imalar vb kişileri rencide edebiliyor.
uzatmadan olayı tatlıya bağlayabilmek önemli olan
bazen bizlerde bunu yapamıyoruz.
günümüzde parayı bulan pisikoloklar :)

15 dakika kişiyi dinle
düşük dozaj bir antideprasan
ver 200 tl. :)

pisikolok olmak varmış?

daha sağlıklı düşene bilmek
hataları öretebilen
bağışlayabilen
eli vicdanında olan bireyler olmak için önce kendimizden başlamalıyız

selametle

deli firat

DOĞACI
ustam, bu gün problemi olmayan insan yok
herkesin kendine büyük problemleri vardır
bu problemler ise kişileri geriyor.
zaman zaman bizim de gerildiğimiz gibi
imalar vb kişileri rencide edebiliyor.
uzatmadan olayı tatlıya bağlayabilmek önemli olan
bazen bizlerde bunu yapamıyoruz.
günümüzde parayı bulan pisikoloklar :)

15 dakika kişiyi dinle
düşük dozaj bir antideprasan
ver 200 tl. :)

pisikolok olmak varmış?

daha sağlıklı düşene bilmek
hataları öretebilen
bağışlayabilen
eli vicdanında olan bireyler olmak için önce kendimizden başlamalıyız

selametle
Dostum eline yüregine saglık iyi demişsin benimde tek ilacım abdes almak baktım sinirliyim birilerinin kalbini kıracam hemen abdes tazeler namaz kılarım

deli firat

DOĞACI
Güncellemek gereksinimi duydum germeyin gerilmeyin insanlığın bittiği kapı komşusunun birbirini tanımadığı bu zamanda böylesi sıcak ortamı yardımlaşma ve hiç tanımadığı kişinin sağlığına sevinen hastalığına üzülen Sevinç’ine ortak üzüntüsüne sıkıntısına ortak güzel ortamda neyi paylaşamıyoruz sevin sevilin sabırlı ve sükunetli olun hiç olmasa Allah rızası için sevin tahammül edin

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Metal yorgunluktur ustam .. kış gelince biraz gazı geçer herhalde cemaatin .. yoksa çalış çalış boş olunca hem yorgunluk hem elde var sıfır .. istemesede gergin olunuyor demekki ...
Bizim cemaat iyidir iyi ... düzelir ..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar son günlerde hangi konuya bakarsam gerginlik ve sataşmalar görüyorum ve yorum yapmak içimden gelmiyor konulara sizden ricam ortamı mekanı germeyelim yeni konu açan arkadaşlar saygı çercevesinde soru ve açıklama yazalım konulara yorum yapan arkadaşların da aynı şekilde sabır ve saygı çercevesinde yorum yapmalarını kendi adıma rica ediyorum saygılar Sevgiler

maalesef sana katılıyorum .. şimdi ben girer resme bakar yorumlarım birde kendi çektiğim resimler var.. adam nasıl foto bu tek foto yahu resimde işaret var yön vermiyor bir şey vermiyor işaretin ne olduğuna ulaşmaya çalışıyorum adam bana ahkam kesiyor kendimi büyük gördüğüm için değil o kişinin bana söyleyiş tarzı olarak saygısız davranması can sıkıcı... bende biraz uzaktan takip edecem artık.. en eskilerden kalanlardan biri benim herhalde kimse kalmadı neredeyse zorluyorum ama insanlar halden anlamıyorlar :(

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konunun güncellenme zamanı tam ve yerinde olmuş...

sandalci14

Operatör
Acilar olmasa hayat hep tatli olsa hepimiz seker hastasi oluruz.ben piskilog islerine karsiyim insan ufak bi sorunda piskologa gider bi antidepresan gecici bi rahatlama hersey halloldu sanir.sonra 2 gun sonra bi daha.piskoligu "kurtarici" olarak gormeye baslar.oysa insan aciyla yogruldugunda bunye kendi antidepresanini uretir.aci olmasa bugun meslumler ferdiler aci tatli hatiralarda olmazdi .velhasil cennet ve cehennemede gerek kalmaz cennetini herkes dunyada yasar imtihanada gerek kalmazdi.dunya cenabi hakkin imtihan alani kaderde "sorularin cevaplari" cevaplari cenabi hak biliyor kimin ne yazacagini ama bizler bilmiyoruz.herkes yazdigi kadar.velhasil dunya imtihan dunyasi.bizlerse hoş bir sada birakalim...

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Acilar olmasa hayat hep tatli olsa hepimiz seker hastasi oluruz.ben piskilog islerine karsiyim insan ufak bi sorunda piskologa gider bi antidepresan gecici bi rahatlama hersey halloldu sanir.sonra 2 gun sonra bi daha.piskoligu "kurtarici" olarak gormeye baslar.oysa insan aciyla yogruldugunda bunye kendi antidepresanini uretir.aci olmasa bugun meslumler ferdiler aci tatli hatiralarda olmazdi .velhasil cennet ve cehennemede gerek kalmaz cennetini herkes dunyada yasar imtihanada gerek kalmazdi.dunya cenabi hakkin imtihan alani kaderde "sorularin cevaplari" cevaplari cenabi hak biliyor kimin ne yazacagini ama bizler bilmiyoruz.herkes yazdigi kadar.velhasil dunya imtihan dunyasi.bizlerse hoş bir sada birakalim...
Şu sitede biri desinki ustam beni kırdın şöyle bir laf ettin ondan bin kere özür dilerim..

kabakburgiba

Operatör
Dostum eline yüregine saglık iyi demişsin benimde tek ilacım abdes almak baktım sinirliyim birilerinin kalbini kıracam hemen abdes tazeler namaz kılarım
deli yakıştırması,nik deli,daha ne olsun.deli deriz değilmi.keşke hep deliler senin gibi akıllı olsa Deli fırat ustam.doğruyu bulmuş,tüm kardeşlerimede doğru yolu göster mişsin.Abdes ve Namaz.Rabbime sığınmak.teşekkür ederim.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Şu sitede biri desinki ustam beni kırdın şöyle bir laf ettin ondan bin kere özür dilerim..
Kirmayanlar en çok kirilanlar her nedense
Ben bir çoğunuzdan raziyim
Yaşanan ve olanlardan benden razı olmayanlar olabilir
Ama benim de razı olmadiklarim var
Olduklarimdanda ALLAH ta razi olsun
yinede hakkım varsa herkese helal hoş olsun
Saygılar sevgiler ....

deli firat

DOĞACI
Kirmayanlar en çok kirilanlar her nedense
Ben bir çoğunuzdan raziyim
Yaşanan ve olanlardan benden razı olmayanlar olabilir
Ama benim de razı olmadiklarim var
Olduklarimdanda ALLAH ta razi olsun
yinede hakkım varsa herkese helal hoş olsun
Saygılar sevgiler ....
Deli helal sana hakım herkese helaldır demek bile bir sadakadır hemide ruhun gıdasıdır